Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Chopok dél és észak
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Bystrina - Nyári wellness csomag
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Tojgli
15 élménybeszámolót írt
15
2 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Chopok dél és észak
2022.01.11. 11:17
Kedves Zsolt!

Ha mi korábban mindig ausztriában síeltünk, de most a friss szabályok miatt johnssonnal nem mehetek szállodába/felvonóra, 4. oltást meg még nem lehet kérni...

Szóval ausztriához (hochkar, schladming, tauplitz lachtal pld mint utóbbi élmények) képest mennyire lesz jó/rossz/hasonló élmény egy chopok/szlovákia? (olvasgattam vissza, de kevés a friss beszámoló, és azok alapján nem is egyértelmű)

Pályaminőség, sorbanállás leginkább az érdekes (hétfőtől péntekig mennénk), a szállás és kaja /ezek ára nyilván helyfüggő mint mindenhol... és kevéssé is érdekes... de ha már reggel is jeges buckás, rosszul kezelt, köves, nem jár a felvonó és fél órás sorok vannak állandóan (nagyonrégi donovaly emlékek) akkor lehet inkább mást találunk ki helyette...

(sajnos osztrákok januártól elvileg nem fogadják el a johnssont csak ha felüloltanak mrns-el, 4. oltás meg elvileg nincs, én pont azért kértem a johnssont a 2 szputnyik után októberben, hogy szabadon tudjunk utazni és ne legyen gond a síelésnél...)

Mihály: full egyetértek Zsolttal... megkockáztathatod, hogy nem kérik sehol... de arra felépíteni egy többszázezres síelést, hogy hátha nem buksz le a határon/szálláson/felvonón/étteremben, azért nem bölcs dolog...
Előzmény: (százas 214186)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.