Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Chopok dél és észak
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Bystrina - Nyári wellness csomag
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Tojgli
15 élménybeszámolót írt
15
2 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Chopok dél és észak
2022.01.11. 12:08
A hó mindenütt ugyanaz... ez azért relatív :D
Ezért kérdeztem (sztem elég jól körülírva, hogy mire gondolok: pályák kezeltsége, felvonók kapacitása, tömeg stb) hogy milyen élmény chopok egy átlag osztrák pályához képest...

Nyilván nem arról beszélünk ha nem esik elég vagy ha meleg van és olvad... hanem arról, hogy ha mondjuk ugyanannyi hó esik itt mint ausztriában, akkor milyenek a pályák.... ausztriában még sosem csalódtam, de szlovákiában kb 15 éve nem voltam, akkor azért rosszabb élmény volt ahhoz képest... (hiába volt jobb mint gyerekkoromban)

Ebben azért hótól függetlenül lehetnek komoly difik és bár nyilván fejlődik minden, nagyon nem félek tőle, hogy "szar" lesz... de gondoltam egy kérdést megér ha valakinek van viszonyítási alapja...

nem vagyunk prók, de gyerekkorunk óta sielünk és most már kisgyerekekkel járunk... ergo ha már korareggel jegesbuckás, mert csak ímmelámmal ratrakolnak, ha köves a pálya mert nem ágyúznak ahol kell, ha hiába van sok pálya de a felvonókon állandó a nagy sor akkor az azért "ront" az élményen :D

valami ilyesmi...
Előzmény: (TZoli 214255)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.