Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Chopok dél és észak
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Bystrina - Nyári wellness csomag
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Chopok dél és észak
2007.02.04. 19:20
hali

Az elmúlt két hetet jasnán töltöttem, több kevesebb sikerrel, az időjárásra gondolok,szinte végig szakadt a hó,ami még annyira nem baj,de vele együtt hatalmas szélvihar is volt, ezáltal a felvonók nem nagyon jártak,két olyan nap volt,mikor sütött a nap,és szélcsend volt,az összes felvonó akkor sem működött. hihetetlen mennyiségű hó van, és legalább ilyen hihetetlen tömeg is. bp-ről liptó szerintem kb 4-5 óra busszal,mi kocsival mentünk, így ez csak tipp. magyar nyelvű síoktatás nemtudom hogy van-e. a biela put-ot a sítérképen középen láthatod, három állomás van,ahonnan fellehet jutni,a baloldali a zahradky nevű, a jobb oldali az otupné, és a középső a biela put, szerintem kezdőkkel legérdemesebb talán,ha zahradky-ból mentek fel a hatszemélyes ülőssel, onnan vezet le egy kék pálya,ami szerintem ideális tanulni,hosszú,és lankás,egy két olyan rész van benne,ami kicsit meredekebb,és szűkebb,de nem vészes, csak mielőtt felmentek a felvonóval,annyit megkell tanulniuk,hogy a sílécen biztosan álljon,kicsit lépkedjen a léccel stb,hogy a felvonóból való kiszállás ne okozzon gondot,a biela put-i kék pályával nekem csak az a gondom,hogy ott azért tányéros felvonó van,ami szerintem nem egyszerű kezdőként.jobb ha előtte csúszik párat,utána tanulja a tányért,de ez csak az én véleményem.Észak és dél össze van kötve elvileg,sajna én nem tapasztalhattam meg,mert még csak a csúcs közelébe sem bírtam jutni az idő miatt,nemtudom azóta már megnyitották-e,mióta hazajöttem(péntek)
ha van még bármi kérdés,írj. üdv
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.