Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Chopok dél és észak
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Bystrina - Nyári wellness csomag
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Observer
485 élménybeszámolót írt
485
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Chopok dél és észak
2007.04.09. 23:50
Hát igen, sosem tagadtam, hogy kicsit balkáni jellegű a terep, na de hát kell ilyen is :)

A lenti büfé tényleg nem túl jó, érdemesebb inkább a 4-ülős tetejénél a jó kis szocreál chatában enni. Itt fél liter Vineáért kb 150 Ft-ot fizettem, összehasonlításképp Ausztriában egy 0,33-as Almdudler volt kb 600 Ft.

2 síoktató barátommal voltam itt és ők teljesen meg voltak a hellyel elégedve (bírták a kezeletlen pályákat :) ). Lényeg, hogy közel van a hely, nagyon olcsó a bérlet/szállás/kaja, gyorsak a húzóliftek és alig volt ember a pályákon :). És hát végül, de nem utolsó sorban a 2-2,5 méter hó! Persze mi hétköznap voltunk, ez is hozzátartozik az igazsághoz...

Néha persze nekem is az az érzésem, hogy a 80-as években járok; rozsdás ülőlift, lerobbant liftházak és oszlopok a hegyen, lepukkant önkiszolgáló büfék kockás terítővel és a Kosodrevina szálló, amelybe volt szerencsém betekinteni, háát, ott mintha tényleg megállt volna az idő, igazi SZOT-üdülő feeling :)).

h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.