Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ba Guszti által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ba Guszti
9 élménybeszámolót írt
9
9 éve tag
2016.02.07. 17:12
voltam itt párszor , magyar viszonylatban jó pálya csak drágább mint a szlovák és ugyanugy sokat kell a felvonóra várni , de ha korán ki méssz és hét közbe akkor elmegy egynek
amugy máskor egy egész napos jegyet nem éri meg
Ba Guszti
9 élménybeszámolót írt
9
9 éve tag
Topik: Certovica
2016.02.07. 17:06
egyszer ide tévedtem kb 1995 telén hétközbe, szerencsére igy nem voltak sokan tettszett a pálya , rendbe is volt jót csuszkáltunk
árba is jó volt de délutánra az iskolások elözönlötték igy eljöttünk, családosoknak kis gyerekkel ajánlom
Ba Guszti
9 élménybeszámolót írt
9
9 éve tag
Topik: Zdiar
2016.02.07. 17:02
ez is mint minden szlovák pálya tele van a pálya rövidsége miatt többet álltam a felvonónál1x mint amit tudtam cssúszni10x
max csak kisgyerekes családnak javasolt mert belátható az egész hegyoldal bár inkább csak domb
aki nem szereti az erdőben fák között a cssúszkálást annak ez széles pálya valamennyire
Ba Guszti
9 élménybeszámolót írt
9
9 éve tag
2016.02.07. 16:57
egyszer voltam itt kevés a pálya és tele van , sajna egy nap alatt sorbanállással kb 5 ször tudtam lecsúszni , hét közben
és mivel déli igy olvadt is nagyon délutánra latyak volt
Ba Guszti
9 élménybeszámolót írt
9
9 éve tag
2016.02.07. 16:55
Sajna mint minden szlovák pálya ez is tele van hétvégén
de többször jártam már ugy hogy ebéd után az iskolások elözönlötték és akkor már sokat kellett várni a felvonórkra
ezért hanyagolom a szlovák pályákat max csak hétközbe délelőtt lehet csuszkálni ,ha már kifizettem a majdnem osztrák árakat akkor már had sieljek is ne csak álldogáljak a sorban
amugy meg nem is kedvesek az ottaniak dulakodnak a felvonónál
ez nem jó reklám nekik sem
amugy a pálya jó volt rendbe volt tartva
Ba Guszti
9 élménybeszámolót írt
9
9 éve tag
Topik: Rogla
2016.02.07. 16:49
2006 ban volt szerencsém egy hetet eltölteni itt egy VIP csapattal
családias pályák, egynek elment - olcsóságához képest nem kellett sokat várni a felvononál
egész olcsó volt akkoriban a szállás is , egy hét félpanzio sibérlettel, termál fürdővel max 60 ezer volt
Ba Guszti
9 élménybeszámolót írt
9
9 éve tag
Topik: Hochkar
2016.02.07. 16:44
én is többször voltam ezen a pályán , szinte minden évben ujitanak rajta valamit , sajna ezzel eggyütt emelkedtek is az árak de legalább itt lehet sielni nem sokat kell felvonóra várni max csak hétvégén
Ba Guszti
9 élménybeszámolót írt
9
9 éve tag
2016.02.06. 19:42
Szabinyo ez a pálya nagyon jó, Magyar viszonylatban főleg
sajna te szezon kezdetkor voltál igy nem lehetett a pálya tökéletes
azon a napon mindenütt még gyatra pályák voltak , utána olvastam figyeltem a hójelentést
azért a fényképeidből itélve jót sieltél
szerintem több jóra emléxel vissza erről a helyről mint a francia siutadon :O
én tuti cavnicra megyek mint mátraszentistvánra vagy bánkutra esetleg eplénybe se
itt legalább sielhetek nem kell sorban állni mint máshol
nekem még szerencsém volt mindig tökéletes pálya várt itt
Előzmény: (szabinyo 185623)
Ba Guszti
9 élménybeszámolót írt
9
9 éve tag
2015.02.15. 21:45
Tegnap voltunk ott, elég sokan voltak. Mind a két parkoló tele volt délre, az út szélén lehetett megállni csak. A pálya szokásoknak mondhatóan jó volt, plussz 3 fok volt,
estig 21.00 ottani idő szerint lehetett csúszni, az egész pálya rendszer üzemelt.
Az árak 90Lei a napi,
20 lecsúszás 60Lei.
Családi kedvezményes is van.
Kelet-magyarországi viszonylatban ez a legjobb pálya.
Kicsit drágábbra jön ki Mátraszentistvánnál de ott nagyon sokan szoktak lenni , itt legalább nem kell a felvonóra várakozni szinte semmit.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.