Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Bagi Zsolt által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (160)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2008.09.16. 13:08
Hi,

siman fel lehet menni. Esetleg hólánc kellhet, de sztem nem para felzuzni a szállásokhoz.

let it snow.

ak.
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2008.09.15. 11:58
hetvegen vki vevő egy kis backcountry-ra ha leesik Also-Aut-ban annyi ho, h érdemes legyen mászni???

let it snow
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2008.08.28. 18:07
RIP Libella!
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2008.08.05. 17:15
Hi Mokka.
ezt ni. most készültek:
http://ski.inmontanis.info/v/Austria/Tirol/Hintertux/?g2_page=4
Én a helyedben nem mennék akkor. Esetleg figyeld az időjárást, és egyik napról a másikra indulj, ha leesik egy nagy adag hó. Olyankor kb annyit lehet használni, mint most, talán kicsivel többet, de ebben én sem vok biztos.
Szállás: https://www.tux.at itt minden kategória fent van az olcsótól a szállodákig.
én a helyedben várnék október elejéig legalább. Powder weekend elött mentünk párszor, akkor már jó volt.
let it snow
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2008.07.24. 18:47
esett a hó kint. ma egész jol nézett ki. sajnos holnaputánra vihart írnak magas fokokkal. Azért most talán érdemes menni.
jöjjön a tél!!!
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2008.07.14. 17:09
nem feltétlen. mostani szezonban ez bejött, de a tavalyi eléggé rossz volt. Mikor én ott voltam 2007 jan végén, akkor esett le 120cm két nap alatt, azt leszámítva a hóágyúk mentették meg őket. Korai nyitásra van sansz, de foglalni semmit se foglaljatok.
Amugy király hely, nincs tömeg, nem kell lökni magad szinte sehol, árban is korrekt, freeride.
let it snow.
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2008.03.19. 19:29
Boti, Öreg:

http://www.kernhof.tux.at/

érdemes őket inkább felhívni, vagy faxot küldeni, nyáron a maileket nem nagyon olvassák szerintem.
a helyen maugy van vendégkonyha, teljesen felszerelt, bárki használhatja. plussz tudsz waxolni is lent a házban, Sonja valami nagy sifuto volt anno. A reggeli nem tul változatos, cserébe tényleg közel van a gleccserhez és a vendégszeretetük meg tuti.
Az ár nyáron nmost már 23EUR, de ez még bőven korrekt arrafele szerintem.
És reggelente nem kell egész lentről kocsikázni, ami szintén nem hátrány.
Nyáron annyi a baj, h az egyetlen király étterem az Lanersbachban van.
dobjatok mailt, küldök pár nyári képet.
akos.bagi@gmail.com
let it snow.
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2008.03.18. 19:41
én próbáltam kicsit védeni az adventure-t, de látom mindenki támad. volt már ilyen itt a forumon, én azt mondom egy-két ember hozzászolása alapjűn nem kell rögtön nekiesni a magyar ember osztrák business-ének. A tescos magyar hozzászólás tényleg kicsit sértő volt ránk nézve.
Minden nyáron Tuxon csapatjuk neki juniusban: 19-21EUR a szallasunk reggelivel, Madseitban, ami a legközelebbi falu a Gletscherbus1-hez. Van köztünk olyan, akinek az autoja többet ér, mint egy fővárosi lakás(20m HUF), mégis velünk együtt száll meg, pedig megegngedhetné a Tuxerhof hotelt is az illető.És Hockhar nem egy Hintertuxer Gletscher, ahol még nyár elején is 32km pálya van mókázni.
Javaslom, mielőtt elfajul a dolog, h kicsit javitsatok a remoné-n, nagy úr a sielok.hu, könnyen el lehet veszteni a vendégkört.
Ha meg sokat csuszol, akkor vegyél fel egy embert, aki kézben tartja a foglalást, lehet behozza az árát. Fanatic ridert fogsz találni, aki ha csak hetente 2 napot csuszhat, már benne van a dologban. Én simán vállalnám, és menne is a bolt, azt garantálom(nem ezért írtam be!!!!:)
Persze nem muszáj megfogadni, én jó szándékkal írtam mindent.
champaigne powder forever.
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2008.03.17. 22:09
Hi all,

előrefizetés témában: tényleg sehol nem kérik el a teljes összeget előre ez fix. Most voltunk Hauser_Kaibling mellett 31-en és még azt is felajánlotta a tulaj, h a hátralékot el is utalhatjuk utólag(megvoltak a céges mail címeink nekik...).
Megértelek téged is, de ha el sem tudnak érni telefonon, mert fent csapatod a backcountry-t, akkor hogyan utalják el a pénzt?
Amugy a magyar tényleg sunyi, elutal 30%-ot és megcsinálja, hogy nem megy el a szállásadó meg készül rá és elüldi az éppen beesőket, mert ugy tudja teljt ház lesz estére...
Szerintem ha ide főként nem magyarok járnának, működne is a 30% előleg. Sajnos elég nagy itthon az isten állatkerje és sokan át tudják ugrani a kerítés.
Összegezve: 0-24/7 előrhetőségen, előlegen mindenképpen elgondolkodni, többihez nem tudok, szeretnék hozzászólni.
ride or die.
ak.
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
Topik: Valfrejus
2008.02.22. 13:47
Én azt hiszem ebben laktam pár éve. kicsi volt az egész. kint a konyhában volt egy egyszemélyes ágy. onnan nyílt egy lyuk, ahol 3!!!! ágy volt egymás felett. Na én közöltem, h enyém a kinti hely. Ebből az lett, h matrac ki, alvás a földön. Reggel a kis lyukban érdemes vigyázni ébredés után: nem okos dolog hirtelen felülni.......:-)
szval sok jóra ne számítsatok ezért az árért. Viszont az uszoda az egész jó, van jacuzzi is. Fent a hegyen nem voltunk, annyira szar volt a hó, h átjártunk La Normara. Nesze neked pályaszállás...:(
Most sokkal jobb a hó, szval jó havat és komoly csapatást.
A.
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2008.02.22. 11:11
Sg:Heiligenblut freeride egész jó. Ha átmész az alagútvasúttal majd utána fel a 4-es franciával és utána a csákányossal, akkor egész jó kis részek vannak. csak hó legyen. Ezzel a résszel egy a baj: a csákányos atomgyilkos a lábnak, főleg deszkával.
Én csak ezen a részén freeride-oltam, de sok jelölt útvonal van.nézd meg a hely térképét.
Legyen komoly mélyhavatok.
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2008.02.21. 12:43
Hello,

hát sok jóra ne számítsatok. Sajnos eléggé mostoha az időjárás mostanság arrafele. Délután a lefele menő pályák eléggé rosszak. Kezdő pályákról nem tudok nyilatkozni, ha tudtok talán inkább érdemes továbbmenni, vagy megvárni míg leesik valami freshies.
üdv.
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2008.02.15. 12:29
Esett hó Coronan, ahogy a cam-en látom. talán érdemes lesz kimenni.
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2008.02.13. 15:22
Kik azok a BUBUK? és hova tűnt KOKO? leugrik-e Debreczeni Zita? Mit keres egy hajnyíró a sípályán. Totál atomgáz a műsor, és csak rosszabb lesz. Nem tudok eleget beírni, fog ez gyerekek változni???
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2008.02.07. 18:52
nem kevesen vannak az fix.
Lichtl Ákos holnapja: https://www.sisopron.hu

érdemesebb hétközben menni, ha megoldható. Sajnosa környéken elég rosszul áll a többi hely, igy még többen mennek Stuhleckre. ez van.
let it snow
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2008.02.05. 21:34
délután felmentem a holnapra. mondom beírok egy keveset(kedveset). néztem is a forumot a véleményekről. találtam is 4 hozzászolást összevissza, hol a többi? csak én nem látom, vagy más sem???? Cenzúra???????
jó műsort AKARUNK!!!
Lehet sífunok a készítők, ahogy a honlapon állítják magukról, csak a műsorban ez valahogy nem jön le nekem. Nektek se???
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2008.02.05. 12:51
hát ez a rész egy büntetés volt. Kezd a dolog kicsit elk....ni.
Félelemetesen fos az egész. D.Zita rosszabb, mint esztike. A baj, hogy ezt így engedik lemenni. Kokó hajnyírásánál vágtam bele a deszkámat a tv-be. Remélem szúrta a nyakát egész nap.
Miért nézzük mégis? Ha lenne más, nézné a franc.
Tv2.est még sajna nem láttam.
Tiltsák be Debreceni Zitát!!!!!!!
Mindig is hófun barátnőről álmodik a fanatikus, de ha ilyen lenne, akkor inkább megyek barátokkal egy életen át.Minőségi műsort kérünk RTL klub!!!!
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2008.02.04. 12:34
Basslovers: ez ránk nem vonakotkozik, mi ki sem jöttünk az erdőből. A pályát meghagytuk a jónépnek.

Szlovákokat pedig, akkor sem fogom szeretni, ha felhúznak 4 gleccsert 1 év alatt. Engem csak rossz tapasztalat ért náluk, pedig nem adtunk rá okot.

Ride or die
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2008.02.03. 14:29
Hat mikor bementünk a Hüttébe olyan 11 körül és kinéztem néha a csákányoshoz, akkor megrettentem. Érdemes hamarabb tartani szünetet, és mikor a tömeg elindul pihenni, akkor beállni a csákányoshoz. Többi felvonó nem volt vészes. Nyitásra ott voltunk szval minket nem érintett a tömeg. Jól kell logisztikázni és akkor nem gáz.
Mindenesetre a pályákra már nagyon kéne a hó, persze nem csak itt.
let it snow
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2008.02.02. 19:41
Hi freeriders!

Ma voltunk Stuhlecken. Semmit nem lehetett reggel látni. 11kor hütte, utána bepróbáltuk az erdőt. Na többet pályán( már ha annak lehet nevezni most) nem is mentünk. Nagyon komisz tree-ride-ban lesz része, aki felmegy az uj francia két pályája közé be az erdőbe. Lehet menni, nulla karc a deck-en. kár, h nem reggel kezdtük. Vér folyt az ereimben és nem a jeget kerülgettük egész nap.
Let it snow
következőutolsó
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.