Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Bagi Zsolt által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (160)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2004.12.01. 16:20
Csao!

Mi szombaton megyünk 1 napra! Istenkirály hely, ha szereted a freeride-ot és van elég hó. most 55cm van, és ez nem artifical snow!!!!szóval jelenleg nem sok hely van kint amelyik ezt elmondhatja magáról!Érdemes a múzeális 1 ülös franciát kihagyni és kocsival felmenni a pályákig, most még nem lesz nehéz.asszem túl kell menni a városon, de ebben nem vagyok biztos.Ha kell további info: 20-354-444-9.
Jó csuszást.
Ha esik még addig min 20 centi akkor le lehet jönni a francia alatt. Na az a király dolog, nem a pályán bohockodni!
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2004.11.07. 12:48
Csao!

láttam Sappada-n megy a gondolkodás! El ne menjetek oda, mert iszonyat, ami ott van. Akkor inkább Slovakia. Én már megfizettem a tanulópénzt más ne tegye!
Ajánlom: Folgarida-Marilleva, Madonna, stb.
Tényleg ne menjetek odas: olcsó húsnak híg a leve kategória ékes bizonyítéke.
Olvasd el mit írtam a Sappada-ról szólo forumban!
Én 3-szor megyek Folgaridara, mert király hely!
Nem nagy, de jó!
Üdv.
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2004.10.20. 12:02
Hát nem a legolcsóbb hely.
Alpine tourst hívd fel, tőlük tuti voltak már többen is ott tolni a powdert!
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2004.10.15. 10:01
csá!

Április nagyon jó! Én már voltam októberben. Nem értettem miért jönnek szembe az autók mikor még csak nítiás előtt voltunk. Hát fent leesett.
Olyankor érdemes átnézni Ankogel-re, hátha már, még nyitva van!
Glecccseren mindig ki lehet fogni 100km/h feletti szelet, mivel nincsenek fák, amik tompítsák a szelet!
Szállás: https://www.moelltalergletscher-ski.at. ott vannak fent a szállások! De Innenfragrant-ban van szállás és az nincs messze. Még Flattach sem para.
Most még elég kevés a hó, tavaly ilyenkor még vígan nyitva volt az egész rendszer. Ajánlom Hintertuxot, messze van, de ha odaérsz rájössz miért ennyivel drágább!
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2004.10.13. 13:11
Hali!

Ki kell tölteni egy formanyomtatványt asszem és akkor mehet a biznisz. hogy hol azt nem vágom.
Azértz ajánlom a biztosítást, biztos, ami biztos.
Sajnos ha vki pályán kívűl karcol túl nagyot, arra továbbra sem fizetnek, sőt az egyik utazási biztosítónél 50% felár van a boardosokra. Mikor bementek azt hittem lefordulok a székről, de mivel indulás előtt volt két órával, nem igazán tudtam mit tenni.
Szerintem az egészségügyi Min-ban lehet tudnak infot, hogy megy ez!
Let it snow
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2004.10.13. 10:21
Hali!
Oakley. nem olcsó ez tény, de megéri az árát.
Anrássy út legelején van nagy boltjuk.
Vagy esetleg Spy, Dragon. Ezeket nem vágom hol lehet kapni.
Arra érdemes figyelni, hogy hátul ki lehet-e kapcsolni, mert láttam már olyan szemüvegeseknek készült Google-t, amin ez nem volt.
Oakley-nek nagyon királyak a lencséi és jó a szellőzése, szóval nehezen párásodik.
Ja, és semmi közöm a nagykerhez, ha vki ezt hirdetésnek venné!
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2004.10.11. 10:24
Hát én voltam miután kiégett a Bahn. Nem eccerü feljutni:mikor mi voltunk Okt vége, akkor szinte csak húzólift-et tudtunk használni és boarddal nem a legkényelmesebb, ugyebár.
Ajánlom inkább Mölltalt, vagy Hintertuxot. Utóbbi nem a legolcsóbb, de megéri. Utoljára Juniusban voltam ott és igen király volt/3m/.
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
Topik: LOPÁS!!!
2004.03.29. 10:55
Hi!

3 éve Valferjus-on voltunk! Szinte csak magyarok voltak és persze a magyar srácc lécét lenyúlták! Egyébként én sem megyek többet Szlovákiába. Annyira paraszt emberek sehol nincsenek, mint ott! Komolyan úgy nézett ki, hogy még én legyek hálás, hogy ott költöm a pénzem! Inkább fizetek 10-el többet és megyek Aut,FRa,Ita-ba! Iszonyat rossz tapasztalataim vannak! Egy pozitívum: az árak! De itt vége is a felsorolásnak.
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2004.02.28. 19:48
HI!

Múlt héten voltam MArtinske Hole-ban! Na ha ott le tudsz jönni az együléses francia aljáig az kircsi! Ehhez persze kell elég hó, ami akkor rendelekzésre áll! Ott ha erdőben jössz, akár 15-20 percet is tudsz jönni tudásszinttől függően!
https://www.martinskehole.sk
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2004.02.11. 14:46
Kulacs!

Kint van cikk, hogy tényleg kötelező 14 éves kor alatt! olvasd el!
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2004.02.10. 14:24
Graz-Kagenfurt-Villach-Spittal felé nem rossz. Mi arra szoktunk menni, de így a magyar rész nem végig pálya. Szerintem így sem olyan szörnyű.
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2004.02.09. 15:53
HI!

Én úgy tudom, hogy egyelőre csak törvénytervezet a bukó, de merem ajánlani, hogy legyen, mert én is vittem már el gyereket Marilleva-ban, aki iszonyat rossz helyen állt. Ő persze ne mtudta ezt én meg ereszkedtem boarddal! De a hely isteni! Csalódni nem fogtok az fix!
Utvonalat írd be: https://www.viamichelin.com.
Budapest-Marilleva esetleg Mezzana, ha nem találja!
Üdv:p
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2004.01.27. 12:25
Hi All!

Ismeri vki ezt a helyet Ausztriában? Márc-ban lenne út oda és soha nem is hallotam róla. a weboldalukról nekem nem derül ki, hol van a hegy teteje! Bármi hasznos infot előre is köszönök.

p.
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2003.12.10. 11:40
Köszi Stani!

Sajnos azt az infot kaptam, hogy kint tiltott a Heliboarding. Ebből Kanada lesz, ha ilyen hajlamaim vannak.

Üdv:poison
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2003.11.27. 15:45
ÜDV!

Ha valaki tudd segíteni, kérem írjon. írtam egy kinti Helico társaságnak, de ők csak panorámarepülést vállallnak. Persze az irodában se tudnask segíteni.
Előre is köszi.
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2003.11.25. 09:43
Tiszteletem Minden elvetemült Ridernek!

Engem is erősen érdekelne egy ilyen party, de sajna egy hét Kazah Heliboardingra nem tudok pénzt összekaparni. Ha valaki bevenne egy ilysen eszement ötletbe azt jó néven venném.poisonka@freemail.hu.Üdv! 3 méter mélyhavat idénre!
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
Topik: Sappada
2003.11.10. 10:23
Hello Veisz!

Én St Corona aztán pedig Les2Alps-ot támadom!
De Folgarida-Marilleva az nagyon zsír hely!
2szer voltam eddig, de nekem az az etalon. Pedig a 35 km pálya elsőre kevésnek hangzik! De az a 35km nagyon jó!
Kiba...jó hely. Pályaszállással pedig királyság!
Meg Cortina, Madonna is flash!!! Sappada-t el kéne már felejteni! Ráadásul megvette vmi lengyel mafia. Ami nem is lenne baj, ha rendesen csinálnák. 1 hét Sappada-ból simán el lehet karcolni Szlovákiában! Aki oda megy meg is érdemli! Főleg ha a sok "dicsérő szavakat" elolvassa!p
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
Topik: Sappada
2003.11.05. 10:23
Kedves Veisz!

Hát, aki elovassa amiket fentebb írtam, és ezek után is Sappada-ra megy az meg is érdemli.
10,5 km szemét pálya. Annyiból jó, hogy a harmadik nap már becsukott szemmel is lehet tolni:) És a felvonók Hypergyorsak. Az az egy nap Cortina többet ér, mint 5 nap Ezen a szemét helyen. Jobban már nem tudom lebeszélni a népet.
Ennyi.
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2003.10.27. 11:27
Kedves Endre,

https://www.intersport.at
https://www.fever.de - de ez lehet csak Németországban van.
Előbbinél az összes osztrák bolt rajta van részletesen.
Üdv:
p
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
Topik: Sappada
2003.03.15. 10:02
Hát gyerekek, ennél gagyibb hely nem sok van.boardosok kerüljék el!!!mindenki kerülje el!
október végén a fél pályarendszert eltolta az eső!!! és ezt az utazási irodák persze közlik:)
A másik: akárhogy számoltuk az az 50km nem stimmel! max 18 van a kinti térép alapján!!
Nagyon szürnyű hely! Ajánlom inkább Folgarida-Marillevát, Madonnát, Cortinát. Kicsit drágádd, de megéri. én megfizettem a tanulópénzt!
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.