Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

anci által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (18)Időben csökkenő Időben csökkenő
anci
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2015.02.16. 20:06
Mai pályainfó:
Ez az első próbálkozásunk ezen a síterepen és eddig nagyon nagyon +++++
Közel van Budapesthez, hétköznap semmi autósforgalom..bár csak lassan lehet haladni a lakott övezet miatt.
Ma délelőtt nagyon kevesen voltak,délután pár gyerekkel többen,a várakozási idő a felvonónál max fél perc volt.
A pályán nem sok hó van de jó minőségű, egy két jeges darabkát leszámítva a tetején.
Délutánra sem volt összetúrva, szinte ugyanolyan volt ,mint reggel.
Salamandra: Nagyon ajánlott kategória,kaja bőséges és finom,a szobák szépek, a wellness tökéletes.
Azt nem mondom, hogy nincs siralom az egy db pálya miatt,de aki pihenni akar ide jönni egy kis sporttal megspékelve annak szuper választás.
Mai infók(02.17)
Ismét kevés ember,tűző napsütés, a pálya felső szakasza egyre jegesebb.Több napig egy pálya kissé perverz dolog de azzal lehet izgalmasabbá tenni, hogy hol a jobb oldalon, hol a bal oldalon, hol középen csúszol.Vagy csak egyszerűen a jégen táncolsz feltett kezekkel vonyítva.
Háromkor már tök üres a pálya, totális szabadság van.Erről teszek fel fotót is...
És még egy fotó ami a salamandra wellness részlegéből van ...oda is lehet menekülni amikor már a jobb oldal, a bal oldal és a totális középcsúszás is unalmas:)
11000896-10202697073188473-8250870308612784004-n.jpg
431485d4038cff0ad1627019efa9699c3c2990aa5bd9350ccaa65333047dec82.jpg
bcc91c3af36442c54ad668a6a746f589025e49177351dadeb6877a949140186d.jpg
37c8828c6e6df42c8a1a2e8e4dc4a1a1e5f2c076c508789e4da3ad079ce487e9.jpg
dddcc312d8f99379af085718e7c3d1310c4fa8501d5e6fa7bc0e6467aa35d7ef.jpg
anci
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2010.12.13. 20:09
Az egyik kék,( nem csákányos kék) a kabinos felvonó felső állomásától indul, nagyon széles, nem jeges, viszonylag hosszú(egy kezdőnek), de hétvégén meg amikor sokan vannak akkor viszont a kabinos középső állomásán állítólag nagy a sor.(mi most ezt nem tapasztaljuk , mert alig vannak)
Ha kicsit jobban belejön, érdemes az egyik csákányossal a csúcsra menni, és ott a buborékos mellett csúszkálni a 15/17 -es pályán.(pirosnak írják, de a végén van egy kissebb letörés)
Ma is állítólag fent -14/17 fok volt, de ahol nem fújt a szél, ott nem éreztük egyáltalán.
Előzmény: (meamaru 97910)
anci
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2010.12.13. 16:32
Sziasztok, aki mostanában jönne ide azoknak írom:)
Hideg van, de nappal elég klasszul süt a nap.Hó pár nappal ezelőtt esett, de a pályák gyönyörűek, jól karbantartottak, és alig van pár ember:))) (délután jött két busz gyerekekkel, de mivel nagyon szélesek a pályák nem is lehetett őket észrevenni)
A 2 üléses lift nem megy , ami a kabinos mellett menne, meg egy két csákányos.
Az új buborékos felvonó pályáin a pár embernél is kevesebben vannak, szinte egyedül csúszkáltunk ott egész délelőtt.
A piros pályák ott nem meredekek, egy erősebb kéknek felelnek meg, ez mondjuk igaz a többi pirosra is, pedig én elég topa vagyok, és így se tűntek meredeknek...A fekete viszont ami lejön a kabinos aljára azt csak merész nőciknek ajánlom:)vagy azoknak akik ittak elég pálinkát a délután folyamán.
Az 5 és a 7-es pálya melletti Rosenkranz liftnél akkora szélvihar van/volt, hogy mire felértünk a tetejére megfagytunk.De ez csak egy lájtos érzés volt a 6-os pályán lévő hóviharhoz, ahol is teljesen lankás a terep, lökni kellett magunkat és eközben a könnyünk is a szempillánkra fagyott, az orrunkba belefagyott a nedv.
Amennyiben a csákányosokat lecserélnének modern buborékosra akkor egy tökéletes síterep lehetne......
Ha valaki jön és van kérdés szívesen válaszolok.

Anci
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
anci
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
Topik: Montafon
2010.03.03. 12:35
Szia, írok akkor pár sort a golmi napokról.Az út odafele és visszafele is klassz volt, gyönyörűszépen letakarított autópályák, rengetek hómaróval:)5 napot síeltünk, és csak Golmon, a Jufából a gyerkőc ingyen kapta a síbérletét, ami mdjuk az egész régióra érvényes volt, de annyira közel volt a sípálya a házhoz,hogy nem is jutott eszünkbe most máshova csatangolni.Mind az 5 nap napos volt, egyszer esett a hó.A pályák nekünk tökre bejöttek, főleg a pirosak.Az erdei kékre ami a hosszú pálya, asszem 9km, oda nem sütött be a nap, az néhol jeges volt, néhol szűk:-).A tetőről induló piros pályák viszont tökéletesek voltak, szinte nincs is behatárolva a pálya , mindenhol csúszhatsz, eszméletlen széles kezelt pályák voltak.
Tömeg sehol, a déli kajálós órákban pedig szinte senki.A hüttékben rengetegen, de gyors a kiszolgálás még így is.Van a pálya mellett bobpálya, az is üzemelt, egész nap üzemelt a szánkópálya.A liftek modernek,1 tanulós húzólift van, a többi mind kabin, (buborékos) ülőlift.Nekünk nagyon bejött Golm.Összvissz 2 magyar kocsit láttunk, olaszok, osztrákok inkább:) így viszont tanulók sincsenek igazából a pályákon, csak örülten közlekedők:)
A kicsi tanulógyerekek azok meg nem is számítanak a mi mércénkkel tanulónak mert jobban mennek , mint egy jobban sielő magyar:))
A JUfa ház , az pedig eszméletlen jó volt, aki teheti menjen , 24 éves korig adják a bérletet a 2, 4 napos akciójukba.Ifjúsági szállás, de 4 és fél csillagos, 3 szintes sport-játszóházzal, gyerekeseknek tökéletes.
10 euró /fő a vacsi, ami svédasztalos, rengeteg finom étellel,üdítővel, süteményekkel,gyümülcsökkel.
Beszúrok pár képet is ha sikerül:)
belso-piros-kek-fekete-palya.jpg
jatszo-jufa.jpg
jufa.jpg
Jufa-2010-.02.voralnberg-Golm-022.jpg
Jufa-2010-.02.voralnberg-Golm-030.jpg
Jufa-2010-.02.voralnberg-Golm-092.jpg
anci
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
Topik: Nassfeld
2010.01.19. 18:01
nekem simán lejátsza mediaplayer
tök jó kis felvétel:)))--
Anci
anci
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
Topik: Montafon
2010.01.19. 16:00
Köszi a leírást:))
Sajna napijegyet kapunk, illetve csak a kölök kap,mi nem.(golmi napijegy 4db)
A jufa házban nem voltatok véletlenül?(mert olvastam hogy sok apartmanos ajándékbelépőket ad pár napos tartozkodás után)
tiroli részeken mi még télen nem voltunk, csak nyáron, ez az első hogy síelésre is ide jövünk...
Igazából azért választottuk ezt , mert ódákat zengtek arról milyen modern liftrendszer jellezi a helyet, meg a "jufa "ház miatt...
Hű nem emlékszem a sokadalomról:) írtál?a webkamerán úgy látszik mintha soha senki nem sielne itt.....
Csak 4 éjszakára megyünk,tesztelés szempontjából aztán ha maradni akar még a többség (3ból 2:)) )akkor hazafele megszállunk még valahol , más síterepen pár éjszakára ha találunk kiadó kecót.(nem tudom mennyire vannak mostanság telítve az osztrákok ...)
ti merre laktatok?
anci
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
Topik: Montafon
2010.01.17. 20:03
Szia!

Én egyből érdeklődnék is:))
31.-én indulunk Golmra, errefelé esetleg jártatok?
A Jufa Montafonba lesz a szállásunk és Golmra kapunk síbérletet.
Mindent írj le amit gondolsz a környékről, pályákról, odafele útról, hóhelyzetről:))

Köszi
anci
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2009.12.20. 15:54
szia pip
nekem is küld át légyszi a szállás infót
előre is köszi anci2@freemail.hu
Anci
anci
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2009.04.02. 21:24
szia,
mi 29-30-án voltunk a zauber-berg oldalon.
esett a hó(20-30cm), nagyon kevesen voltak (a képen látod is), szerintem még kitart a hó erre a hétvégére...
13-án zár a pályarendszer.
semmering-2009.03.29-021.jpg
semmering-2009.03.29-022.jpg
anci
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2009.03.27. 09:04
Sziasztok!
Csak 1 kérdés lenne:köv. héten hétköznap nyitva lesz még semmering ?(azért kérdezem, mert a pályaszállásos "hütték" a héten zárnak, de a weblapon nincs még kiírva hétköznapi zárás a sípályákra vonatkozóan)
anci
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2009.02.26. 16:26
Sziasztok, valaki volt esteleg ma Lackenhofba?Milyen az idő?Járnak a felvonók?(net szerint több ülős is áll:( )
köszi
Anci
anci
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2008.12.18. 20:00
szia,a mienk 3személyes volt vagy 4.összesen azt hiszem 4 apartmanjuk van.
Egy háló volt franciággyal,a napppali konyha egyben ,ott volt egy kinyithatós ágy.plussz még egy zuhanykabinos wc-és fürdőszoba.van aházban egy nagy társalgó ahol nagyobb tv van,internet,játékok.
honlapjuk:http://www.hausseiser.at/
van a házban büfé,kölcsönző,síiskola

Összefoglalva nem egy elájulós ház,de pár napra megteszi, főleg a pályaközeli mivolta miatt...
anci
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2008.12.18. 12:30
sziasztok.mi most jöttünk haza, 5 napot vtunk mönichkirchenbe.Van hó, mden nap kezelik a pályákat.A mariensee oldal nincs még nyitva,mára /holnapra várják a nagy havat,utána nyit.Addig 15%engedmény van a jegyből.Kasszánál, liftnál magyar kezelő.
Pályaszállás: haus seiser 40 euro/éj /apartman
15% engedmény ebből is karácsony előtt
Ha valakinek van még kérdése szivesen elmondok mdent:)
Jó sielést mkinek:)
Anci
anci
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2006.02.27. 11:33
még nem nagyon szóltam hozzá itt semmihez,de ez bosszantó ,hogy mi magyarok csak szidunk mindent,mindenkit.Ha valaki szeret ,na meg tud is síelni-nem nagyon van olyan szar pálya ahol ne tudjon hódolni ennek a sportnak.Pláne nem Szlovákiában,ahol hegyén hátán sípályák vannak.
Minket még sosem ért semmiféle rosszabb bánásmód mert magyarok vagyunk,de ez talán hozzáállás kérdése is:) ha én kedves vagyok,és mosolygósra áll a szám--hol van az az ember aki nem mosolyog vissza??
Kedves nem szeretem Szlovákiát topiknyitó ,hát ne szeresd,te dolgod,de te aki ilyen kekec vagy nekem ne mondjad hogy Ausztria vagy Svájc jobb,te ott is találsz kivetnivalót biztosan...
anci
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2006.02.21. 10:57
mi is megjöttünk:)))
rendben volt minden,az apartman szép,mindennel felszerelt volt,a háziak csak szlovákul beszéltek -de ettől függetlenül kézzel-lábbal ugyan de nagyon segítőkészek voltak-
szóval bevált a limba-de következőnek már kihagyjuk,nélkülük is lehet és sokkal olcsóbban:))))
anci
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2006.01.26. 20:45
köszi megint a sok hozzászólást:-)
már lefoglaltam a szállást ,át is utaltam a pénzt,így marad a limba ,és vagy jó lesz vagy nem-
az ügyintézésnél kedvesek voltak,még tudtak magyarul:)))))
majd ideírom milyen volt ha megjöttünk....februárban esedékes ...
anci
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2006.01.04. 11:20
Köszi a válaszokat:))
Szép telet mindenkinek :)
anci
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2006.01.03. 14:06
sziasztok,
érdeklődnék ,hogy a limbánál foglalt-e már szállást valaki,
utalni kell előre,és nem tudom rendben szokott-e menni minden....
ha valakinak van már velük tapasztalata,légyszi írja meg
előre is köszönöm :)
Anci
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.