Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Juhééé által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (37)Időben csökkenő Időben csökkenő
Juhééé
37 élménybeszámolót írt
37
15 éve tag
2021.01.12. 16:51
de kétszer olyan jó mintha 3000 lenne a limit...:)
Előzmény: (Sziszó78 210788)
Juhééé
37 élménybeszámolót írt
37
15 éve tag
2021.01.12. 14:49
és most nekem is engedte, meg is vettem, köszi!
Juhééé
37 élménybeszámolót írt
37
15 éve tag
2021.01.12. 14:08
köszi a választ Nektek!
telefonálni azért nem tudom van-e értelme mert amikor indulnom kellene hogy odaérjek reggel, akkor még senki nem veszi fel:)
ma péntektől engedi rendelni legkorábban.
köszi a válaszokat, akkor bepróbálom és lesz ami lesz!
Juhééé
37 élménybeszámolót írt
37
15 éve tag
2021.01.12. 12:47
sziasztok,
lehet holnap kinéznék egy napra, szerintetek van értelme, vagy úgysem lesz jegy, mivel online már nem lehet megvenni, azt nem tudom, milyen hamar fog elfogyni az 1500 db jegy. Akinek van tapasztalata megköszönöm ha segít
köszi
Juhééé
37 élménybeszámolót írt
37
15 éve tag
2017.02.01. 20:58
Úristen. ezt el sem hiszem :)

az igazság valahol félúton van, mint mindig.

ma pl. simán leszúrtam a botom Speiereck tetején, és elmerült. lent meg néha látszik a föld is, valóban.

DE hibátlanul lehet csúszni, zseniálisak a pályák, régen voltam ennyire jól összerakott terepen. Tömeg sehol, hó meg bőven van mindenhol, tegnap a csúcson a ködnek köszönhetően szinte senki nem volt, egész nap szűzhó. Ma reggelre meg több mint 10 cm hó esett a kocsimra StMichael-en.
Erről ennyit, fanyalgók mindig lesznek, de ez a hely remek, és jelenleg jó a hó is!

have fun

ui.: és én 30 éve űzöm ezt a sportot, de ez nem tudom hogy jön ide :)
Előzmény: (Sörapu. 193624)
Juhééé
37 élménybeszámolót írt
37
15 éve tag
2016.01.27. 20:29
Jaj de magyar volt ez a hozzászólás, már elnézést...
Juhééé
37 élménybeszámolót írt
37
15 éve tag
Topik: Tauplitz
2015.01.31. 22:50
Ezen a jelen fórumon kissé elhanyagolt terepen töltöttünk két napot a héten (csütörtök-péntek). Érzeseim kettősek.

Pozitív: a hely maga gyönyörű, tömeg egyáltalán nincs, sorbanállás nem ismert. Van néhány remek és hosszú pálya, és nekünk a hóra sem lehetett panaszunk. A hét elején esett bőven, és pénteken is szakadt. Igazi paradicsoma lehet(ne) a hely az off-piste kedvelőknek akármilyen sporteszközzel. Szállásunk Bad Mitterndorfban volt, egy éjszakára 40 eur két főre, szerintem korrekt ár. Kocsival átmentünk a tauplitzi felvonó aljához, parkolóhely találása itt sem okozott gondot, és szakadó hóesésben is simán felmentünk, thanks az osztrákok precizitásának és rendszeretetének:). A pályarendszer tetején lévő hütte hangulata remek, kedves felszolgálókkal (köztük persze magyarokkal is).

Negatív: a lehet(ne) pedig arra vonatkozott, hogy kicsit olyan érzésünk volt, mintha ez a hely nyerte volna meg a "Hogyan tervezzük meg a legelba..tabb sípályarendszert?" versenyt. Mi léccel és boarddal voltunk, léccel még csak-csak átvergődik az ember az egyik felvonótól a másikig, de boarddal szenvedés. A felvonókat egymástól távol helyezték el, ha lecsúszol egy pályán, konkrétan nem tudsz átmenni a másik felvonóhoz. Van olyan pálya, aminek a saját felvonójához mászni kell a végén...Az egyébként nagyon élvezetes és hosszú tauplitzi völgypálya használatához igen meg kell például szenvedni a saját felvonójától! És mindezeket úgy, hogy egy minimális átgondoltsággal, de még most is egy kis beruházással ezek a problémák simán megoldhatóak lehetnének. A tauplitzi felvonó aljában levő magyar üzemeltetésű étteremről meg csak annyit, hogy nagyon magyar (mármint a kedves tulajdonos mentalitása).

Összességében 2 remek napot töltöttünk itt. Síeltünk napban, ködben, hóban, ködben-hóban, szélben-hóban, szélben-hóban-ködben, volt minden:). A hó hibáltan volt, és a pályák is, leszámítva a fent említetteket. A faluban egyébként van egy csodás sörkifőzde egy kocsmával (egy szoba, 1,5 asztallal és helyi osztrák nyugdíjasokkal), nagyon finom sörrel, ajánlott! A pályát pedig ajánlom Mindenkinek, de leginkább a sílécet használóknak, és a kisgyerek nélkülieknek...
Juhééé
37 élménybeszámolót írt
37
15 éve tag
2013.02.20. 09:40
igen, hely az mindig van fent, és mindig fel is engedtek eddig, valamikor nehezebben, valamikor könnyebben...kb 9re tervezünk kiérni, 4 órás úttal számolva, aztán majd kiderül:)reméljük a legjobbakat:)
Előzmény: (rroyd 155515)
Juhééé
37 élménybeszámolót írt
37
15 éve tag
2013.02.20. 08:28
nem, mi holnap megyünk, azért érdekelt, mikorra kéne kiérni, hogy ne kelljen veszekedni a csávóval:) ez amúgy már régóta így van, nem engedik fel a kocsikat, csak a lenti parkolóig. azt kell mondani, h van fent szállásod foglalva, lobogtatsz egy papírt, és felengednek..kivételesen ez most igaz is lesz ránk:)
Előzmény: (Meedea 155471)
Juhééé
37 élménybeszámolót írt
37
15 éve tag
2013.02.19. 14:25
szia Meedea,

és kb. hány órára értetek ki, amikor megállított a pasas?

köszi

üdv
Előzmény: (Meedea 155430)
Juhééé
37 élménybeszámolót írt
37
15 éve tag
2012.02.07. 09:06
mióta nem lehet az erkélyen sörösüvegeket tartani? ezzel eddig sose volt gondunk, pedig jópár helyen jártunk már. nem is értem.
sícipőben egyébként máshol sem lehet közlekedni az épületben, nemcsak Fr-ban.
egyébként a buszos rekord nekünk is ide volt anno, 28 óra:) azóta csak kocsival...
Juhééé
37 élménybeszámolót írt
37
15 éve tag
2012.02.06. 15:55
legyen igazad...
Előzmény: (Bélapó 133462)
Juhééé
37 élménybeszámolót írt
37
15 éve tag
2012.02.06. 15:16
sajnálom, de
kövezzetek meg, de sztem túl sok volt a magyar, ezért nem találtad a cipőd...
Előzmény: (Tájbi 133452)
Juhééé
37 élménybeszámolót írt
37
15 éve tag
2011.09.26. 14:49
az apartmanházak különálló házak, a főépület köré építve.
gondolom az volt a martin panzió, ahová nekünk át kellett járni enni, Ti meg akkor gondolom ebben lesztek, tehát házon belül...
Előzmény: (vinczem 121061)
Juhééé
37 élménybeszámolót írt
37
15 éve tag
2011.09.23. 14:44
szia,

mi voltunk itt, és csak ajánlani tudom. (mármint a martin panziónak vannak apartmanjai, mi ott voltunk)
remek hely, igényes apartman, szépen berendezett. lent egy fürdőszoba és egy kihúzhatóágyas nappalis konyha étkezővel és kandallóval, fent 2 franciaágyas szoba és 1 fürdő. pályától háztól függően egy lépéstől pár lépésig (nekünk a terasz a pálya felett volt), félpanzió a házaktól percen belül, minimál konyha, minimál svédasztalos reggelivel és leves-főétel-desszert vacsorával, ami megfelelő (ettem már jobbat, de simán használható).
éjszakai sízés is a pályarendszer ezen oldalán van, bármikor ki lehet innen ugorni este csak egy csúszásra...
Előzmény: (vinczem 120911)
Juhééé
37 élménybeszámolót írt
37
15 éve tag
2011.03.04. 12:43
szia,

mi StGervaisbe megyünk ugyanekkor, és mi is Svájcon keresztül. a kettő között nincs nagy távolság, és mivel így konkrétan az összes olasz fizetős sztrádát kikerülöd, még az éves svájci matricával együtt is jóval olcsóbb...
Előzmény: (forguet 113405)
Juhééé
37 élménybeszámolót írt
37
15 éve tag
Topik: Mariazell
2011.02.08. 09:23
szia,

mi most voltunk, csüt-vasárnap.

nekünk még jó volt, hibátlan időjárás, minimális embertömeg, kb 2ig jó pályák, délután igen kásásak már, de élvezhető volt.
visoznt napról napra romlott a helyzet, ha a héten nem esik v hűl az idő, necces lehet már hétvégére, de lehet, h megoldják...
vasárnap egyébként mi annabergen voltunk, ott rosszabbak a viszonyok, sztem nem érdemes átmenni...
Előzmény: (CsiSzé 108634)
Juhééé
37 élménybeszámolót írt
37
15 éve tag
2010.09.30. 16:28
én az új franciásoknál ajánlom risoult, hibátlan terep,sztem, árban is jó szokott lenni...
Előzmény: (buboka 90181)
Juhééé
37 élménybeszámolót írt
37
15 éve tag
2010.02.16. 15:26
hát, mi is reméljük...
még nem voltunk, franciao. a mi terepünk, de idén sajnos elmaradt:(

ez nem túl bíztató, de reméljük, hogy jól kezelik:)

http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?partner=accuweather&locCode=EUR|SI|SI000|MARIBOR&metric=1
Előzmény: (szolcsika 84776)
Juhééé
37 élménybeszámolót írt
37
15 éve tag
2010.02.16. 10:59
szolcsika,

mi is ekkor megyünk ugyanide:)

együtt megyünk?
Előzmény: (szolcsika 84744)
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.