Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

antalg által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
antalg
9 élménybeszámolót írt
9
8 éve tag
Topik: Donovaly
2024.01.03. 20:07
Öt év után ismét síeltünk Donovaly pályáin és nem tetszett.Az első meglepetés a kasszáknál volt mert a 39 eu-s napijegy helyett 47 eurót kellett fizetni.Zahradiste oldalon kezdtünk és délbe gondoltuk átmegyünk a Nova Holara.Kifizettük a parklójegyet de amikor átmentünk a Nova Hola parkolójába akkor új parkoló jegyet kaptunk.Bementúnk a Park Snow recepciójára és megkérdeztük hogy ezt hogyan képzelik.Egy síbérlethez kúlön fizetjük a parkolókat?Ráadásul nem óránként van a parkolás.Szóval máshol például Mariborba az egész napos jegyhez ingyen parkoló jár.Megmondtuk nekik hogy ez egy nagy átverés.Egy időre elfelejtjük Donovalyt.
antalg
9 élménybeszámolót írt
9
8 éve tag
2022.01.02. 11:31
Sziasztok.Érdekelne a négy napos síbérlet különböző
síterepekre.Valaki tud segíteni hogy hogyan működik és hol érdemes megvenni?
antalg
9 élménybeszámolót írt
9
8 éve tag
2021.12.30. 08:48
Sziasztok.Szeretném megköszönni kis kovi-nak az infót a sorompós parkolóról.Javaslom az adminnak,hogy a bérletinfók mellé írja oda.Köszönöm.
antalg
9 élménybeszámolót írt
9
8 éve tag
2021.12.25. 18:20
Ezt kikérem magamnak.20 perc alatt legalább 15 autó jött oda és nézték miért van zárva a síterep.Tehát aki arra járt az mind balek?
antalg
9 élménybeszámolót írt
9
8 éve tag
2021.12.25. 14:02
A mai napon megdöbbenve tapasztaltuk, hogy a sípálya zárva van.Hó van síelő van sípályaüzemeltető nincs.Korábban néztem a nyitvatartást akkor nem láttam,hogy zárva lesznek.Jó lett volna jelezni és akkor nem megyünk fölöslegesen oda.
Üdv.
antalg
9 élménybeszámolót írt
9
8 éve tag
2018.12.16. 12:10
Dec.15-én kipróbáltuk milyen az eplényi pálya.Az A1-s pályán síeltünk egész nap kellemesen.Tömeg délután 14 ó körül alakult de még mindig nem volt dugó a felvonónál.A pálya élvezetes volt egész nap és délután 16 órára sem túrták szét.Jó volt kipróbálni az eplényi sípályát.
antalg
9 élménybeszámolót írt
9
8 éve tag
2017.02.09. 18:53
Tisztelt szakértők.Keresek egy középhaladó haladó szintre sílécet.Jártam boltokba beszélgettem eladókkal,hozzáértőkkel.Olvasgattam a leírásokat a lécekről de még mindig nem tudom mit vegyek.A Völkl tényleg ennyire jó?Milyen az Atomic Vantage?Esetleg Head,Elan,Explosiv?
antalg
9 élménybeszámolót írt
9
8 éve tag
Topik: Koralpe
2017.02.04. 07:23
Kipróbáltuk milyen is ez a síterep közvetlen főszezon előtt.A szállás a felvonókhoz közel volt csak kiléptünk az ajtón és már csúszhattunk is.A 24 km-s pályarendszerből 15 km síelhető pályán hóágyúval gyártott havat találtunk.Első napunk szép napsütéses volt és kevesen voltak a pályákon,élvezhető volt a síelés.2-ik nap jöttek a felhők és ködbe borították a pályákat de azért még lehetett síelni.3-ik napra hullott 8 cm hó,élvezet lett volna a síelés ha a sűrű köd nem lett volna.Szép óvatosan síelgettünk hogy ne tévedjünk el.Megállapítottuk hogy erre a síterepre olyan időpontban fogunk visszatérni amikor a teljes pályarendszer síelhető.
antalg
9 élménybeszámolót írt
9
8 éve tag
Topik: Nassfeld
2016.02.10. 19:41
Február 5-8 között voltunk a nassfeldi síterepen.Szállásunk Goderschach-ba volt a Gasthof Michal panzióban.Az ellátás és a kiszolgálás kitűnő volt,mindenkinek ajánlom.Negatívumként csak az utólag felszámolt 40E takarítást tudom felróni az utazási irodának mert az eredeti szerződésben nem szerepelt csak a voucherre írták rá utólag.Jenig településtábla előtt van egy traffipax én sajnos nem ismertem fel,most várom a fényképet. (Pontosabban Jenig település vége tábla előtt van a traffipax Tröpolach irányába.)

A négy nap síelésből volt két gyönyörű napunk elfogadható pályákkal.Vasárnap jött a havazás és akkora tömeg hogy délutánra már nem volt buckamentes pálya.Nagyon sokan jöttek Magyarországról is ezek szerint ők sem tudták hogy Karintiában ezen a héten síszünet van.Hétfő reggel még havazással indult a hegy de délutánra ott is esőre váltott így hát negyven km síelés után lejöttünk.A 23-s pálya nagyon frekventált de még itt sem kellett egy percnél tovább várni a felvonóra.A 77 pálya teteje buckásan csak profiknak ajánlott.A 80-s pálya alsó része meleg esős időben nehezen síelhető a kásás vizes hó miatt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.