Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

drCaligari által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
drCaligari
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
2009.01.24. 11:57
Sziasztok!

Ha valaki esetleg volt ma sielni az legyen olyan kedves beszámolni a viszonyokrol. Lehet, hogy holnap elmennenk, de a rossz ido miatt meg bizonytalankodunk. Eleg messze van, igy nem szivesen kockaztatunk.
drCaligari
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
Topik: Certovica
2009.01.09. 13:16
Nagyon jo kis hely es olcso is. A csucsan szep panorama es jol sielheto ho vart minket. Nekem valamiert a szivemheznot, jo a hangulata szerintem. Egy komoly problema volt csupan, hogy delutanra elfaradtak a liftek, es sorra lealtak. Az utolso egy oraban mar nem mukodott a nagy felvono technikai okok miatt es neha lealt a kicsi is, eleg vicces volt amikor mindenki a tanulo liften akart felmenni (c felvono).
drCaligari
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
2009.01.09. 12:53
dec.31-en voltunk itt. Ket palya mukodott, ami igazabol csak egy. A jegy szerintem a szolgaltatashoz kepest nagyon draga. Mindennek ellenere jol ereztuk magunkat, mert az az egy palya nem volt roszz, bar delutanra mar elegge kikopot es jeges volt. A palya kozepe tajan van egy resz ahol iszonyatosan buckas (borultunk is nagyokat), igy csak magabiztos sieloknek ajanlanam. Tanulokat nem erdemes ide hozni, ugyanis az also resz ahova kulon felvono is visz eleg meredek es jeges, az egesz hossz legmeredekebb resze. Nagy pozitivum viszont, hogy a datumot figyelembeveve igen meglepo volt, hogy gyakorlatilag nem volt sor egyik felvononal sem. Delutan a sorbanalasi ido max 2 perc volt,de volt olyan, hogy egyenest az ulesbe csusztunk be.
Egy napot el lehet rajta csuszkalni, de kb. 10 km van innen Certovica ami sokkal olcsobb (kb 200 skk kulonbseg), de valtozatosabb, szebb, jobb, tobb.
drCaligari
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
2009.01.09. 12:32
Mi jan 3-an es 4-en voltunk a Jasnan. Nekem nagy elmeny volt, mert meg soha nem voltam itt. A sorban allas eloszor elgge elkedvtelenitett, de aztan rajottunk, hogy mindig kulso ivre kell sorakozni/tolakodni es igy jelentosen, kb 50% lecsokkent a sorba toltott percek szzama. 4-en szombaton meglepodve tapasztaltuk, hogy sokkal kevesebben voltak mint elozo nap. Ez nem tudom minek koszonheto, de velhetoleg osszefuggesben van azzal, hogy barataim nem tudtak eljutni Karkkoba a dugo miatt. Talan a turnusvaltasnak volt koszonheto, hogy penteken rengeteg Lengyel tavozott Szlovakiabol. Fontos info, aki meg nem volt itt es szeretne felmenni a tetejere, az jol oltozzon fel mert mire felvitt a ketszemelyes felvono azt hittem megfagyok, pedig nem vagyok egy nyavogos tipus. Jol erezheto a kb 10 fok kulonbseg komboba a fagyos szellel. Egy kis ajanlat meg a vegere, aki erre jar mindenkeppen probalja ki a 12-es palyat, a legszorakoztatobb csuzda ahol valah jartam megha csak piros is.
Jo szivel ajanlom mindenkinek, en nagyon jol ereztem magam itt.
drCaligari
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
2008.12.18. 02:14
Šachtičky nagyon szinpatikus nekem. Sajna kicsit messze van Liptovsky Mikulastól és pár barátom még nem biytos, hogy felkészült erre. Azért hazafele lehet benézünk egy napra, addigra talán felkészítem őket is.
drCaligari
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
2008.12.16. 02:14
Sziasztok!

En mult evben Ziarban voltam. Kb 200Sk volt a jegy ha jol emlekszem. Nagyon meghitt kis palya, foleg kezdoknek ajanlott, de azoknak szerintem idealis es ha nem csal az emlekezetem meg hoagyu is van. Liptovsky Miukulashoz kozel eszakra.
Legyetek olyan kedvesek ajanljatok nekem LM-hez nagyon kozel eso kis es lehetoleg olcso palyakat, mert iden is oda megyek par baratommal akik kozul van nehany 0 situdassal rendelkezzo. Szeretnenk minden nap mas palyara menni es a vegere hagyni a nagyokat.

Ja, Ziar: http://dolinky.szm.sk/
drCaligari
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
Topik: Dobogókő
2008.11.30. 17:47
Reggel nyolckor el kellett indulnunk más ügyben, így kénytelenek voltunk kihagyni a mai síelést, de köszönöm a választ. Remélem a jövőhéten összejön.
drCaligari
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
Topik: Dobogókő
2008.11.29. 19:21
Sajna csak délután tudnánk lemenni, de ezekszerint nem biztos, hogy lesz belőle valami!
drCaligari
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
Topik: Dobogókő
2008.11.29. 17:47
Sziasztok!

Szerintetek érdemes vasárnap délután kimenni síelni?
drCaligari
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
2008.11.28. 23:17
Sziasztok!

Ha valaki volt fent, írja már le milyen a pálya, mert vasárnap mennék síelni de még nem tudom hova.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.