Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Szépalma Hotel - különleges, vidéki hangulatú szálloda a Magas-Bakony erdőségeiben
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
MGMM
59 élménybeszámolót írt
59
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2011.02.04. 08:58
Sziasztok!

Tegnap síeltünk Eplényben, először jártunk ott. Én voltam ez első síelő :-)
A pályák minőségével egy két apróságtól eltekintve nem volt gond, külföldön sem szokott ennél jobb lenni.
Sok ember volt viszonylag, de sorban állni nem kellett egy percet sem.( nem tudom, hogy igazából mi a sok itt, lehet, hogy hétvégén 3x ennyien vannak, az erős lehet azért)
Kicsit olyan volt a feeling mint ha az Alpokban járnánk.( ülőlift, stílusos hütte, körbár, zászlók, stb..., még felvonó kereszteződés is van:-))
Látszik, hogy sok pénzt nyomtak/nak bele, hogy ez ilyen színvonalon müködhessen.
Ami zavaró volt: nagyon sok a kezdő, akik sokszor a legrosszab helyeken álldogálnak, tollászkodnak( pl. a lift előtt, teljesen elzárva az utat) továbbá miattuk gyakorlatilag percenként meg kell állítani az ülőliftet.
Hangsúlyozom: nem a kezdőkkel van bajom, máshol is vannak, csak azzal , hogy nincs aki elmondja nekik,megtanítsa Őket arra, hogy mi a helyes magatartás a sípályákon, még kezdőként is.
Mindent összevetve jót síeltünk, köszönet a szervezőknek,tulajdonosoknak, hogy Magyarországon manapság lehet ilyet.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.