Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Szarvaskút - Bakony: Az eplényi sípályához legközelebb eső wellness szálloda
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
vasssy
1780 élménybeszámolót írt
1780
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2011.02.25. 14:12
De igaz! Méghozzá mennyire! :-)

Engem az szomorít el, hogy olyanról mond becsmérlő véleményt, amit ezek szerint nem próbált - maci-lacihoz hasonlóan ém is be szoktam számolni a negatív tapasztalataimról is. Ezzel nem csak Eplényt, vagy a magyarországi terepeket húzta le, hanem azokat is eljárnak oda síelni, hogy együt legyenek és egy-egy jót mozogjanak. Ahogy Huligan is mondta, a síelés - szerintem - nem csak a kilométerekről meg a nagy pályarendszerekről szól, hanem a mozgás szeretetéről, arról, hogy bárhol bármikor kedve van ezt csinálni az embernek, amikor és ahol csak lehet.
Viszont annak nagyon örülök, hogy meg tudja tenni, hogy csak nagy külföldi pályarandszerekben síel annyit amennyit akar. Értem ezalatt, hogy hétközben, munka után vagy akár vasárnap délután amikor eszébe jut. Mert a közeli Szlovák és Osztrák terepek nagy részében sincsenek számára megfelelő pályák.
Előzmény: (Soma 112120)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.