Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Szarvaskút - Bakony: Az eplényi sípályához legközelebb eső wellness szálloda
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2015.02.18. 21:35
Tudod hétfőn kizárólag azért látogattam el a terepre, hogy körülnézzek. Igazából a pálya állapota és marketing rizsával elhintett körülmények közötti különbségre voltam kíváncsi. Elmondhatom, hogy a leírtak megfeleltek a valós állapotnak. Azt a margón jegyezném meg, hogy ilyen időjárás mellett ez is erőn feletti amit napról napra csinálnak. Bennem is megfogalmazódott néhány probléma ami szerintem nem is anyagi ráfordítással orvosolható. A beléptető kapuk valóban érzéketlenek, különösen a Sólyomnál gázos ahol nagyon alacsonyan vannak az érzékelők. Ennyi év után sem sikerült egy normális órát beszerezni. Néhány csákányt rég lekellet volna selejtezni. A négyes pálya alsó részén a ratrakolás nem igazán sikerült, mert "kellemes" bakhátakat sikerült készíteni, de aki a négyesre megy annak ez nem jelenthet gondot, vagy ha igen akkor nem kellene oda tévednie. Ami nekem legjobban bökte a csőrömet, hogy több tereptárgyon (oszlopok, vízágyú csonkok)nem volt védőburkolat. Vagy említhetném, hogy a mobil hóágyúk nem voltak körbehálózva ! Ez bíz balesetveszélyes! Sőt a négyesnél a letörés előtt van egy karó drótkötéllel ami csak úgy ott áll a pálya közepén. A pálya jelölések is nagyon gázosak illetve hiányosak, pedig ezt fillérekből orvosolni lehetne. Tehát mint írtam nem a kritikával volt problémám (bár abban is vannak érdekes részletek pl mi a macskafület keres egy kisgyerek a sípályán késő este)hanem a leírtak tálalása szerinten nem igazán elegáns.
Előzmény: (Kamperos 180797)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.