Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Szépalma Hotel - különleges, vidéki hangulatú szálloda a Magas-Bakony erdőségeiben
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kamperos
202 élménybeszámolót írt
202
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2015.02.19. 08:06
Igazad van!-majdnem minden csak az anyagin múlik.Pl.: táblákat kirakni,csákányt cserélni,védőburkolatokat beszerezni,stb.Néhány dolog csak a figyelmességen múlik (pálya számot jelző tábla) és aprópénzbe kerül,de ugye a sok kicsi sokra megy.Ha emlékezel rá régebben azért küzdöttünk,hogy óra legyen kirakva jól látható helyre.Sok időbe telt,mire a kívánságból realitás lett.A Sólyomnál a beléptető oszlop az más téma.Tudom,hogy a magassága állítható,de nem tudni mekkora hóban van.Ha jól éreztem a magasságot a múltkor én úgy sejtem,hogy nagyon sok hó van ott és lehetséges,hogy teljesen fel van húzva.Tehát a max-ot elérte a tartóoszlop.Sajnos tornázni kell a jegykezelésér egy kicsit,de sportolni járunk oda vagy nem?:))Az,hogy kicsit érzéketlen arra nem tudok igennel válaszolni.Nekem a kabátom ujjában van csukló felett a zseb ahova a jegyet be tudom rakni és minden probléma nélkül kezeli.
Előzmény: (maci-laci 180803)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.