Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Szarvaskút - Bakony: Az eplényi sípályához legközelebb eső wellness szálloda
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
malacy
126 élménybeszámolót írt
126
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2015.02.19. 09:17
Nagy kár ezért a hozzászólásért.
Ha valaki valamiben csak a hibát keresi, azt nagyon tudom sajnálni.
Nem vagyok Eplény fan, számtalan dolgot fel tudnék sorolni amin változtatni kellene, de inkább nézem a pozitív oldalát. Itthon, alacsony tszf. magasságon síközpont, élvezhető pályákkal, normális infrastruktúrával, elviselhető árakon.
A legdrágább napijegy sincs 20,- Euro, az általad említett Donovalyn kb. 10,- Euroval több, és ha nem megy a Nova-Hola oldal (elég gyakran) akkor szívod a fogad....
Gőzgombócot írd már meg, hogy hol kapsz 2,5,- Euroért, mert akkor oda megyek minden évben!
A kauciót visszakapod, nem értem miért kellene egy műanyag kártyát emlékbe eltenni.
A beengedő kapuknál valóban van probléma, a megoldás rém egyszerű. Bérlet a kesztyűbe, és lám egyből nyílik a kapu ha a kesztyűt elé tartom.
Szóval minden csak hozzáállás kérdése. Hangsúlyozom, nem vagyok érdekelt, nem vagyok Eplény fan, csak egy egyszerű síelés imádó állampolgár, aki akceptálja az üzemeltetők törekvéseit, tudomásul veszi, hogy ez egy üzleti vállalkozás, és mint olyan, profit orientált.
Hidd el, tőlünk nyugatabbra sem papsajt minden, és ott adott esetben nem 20 ezerért síelsz, hanem kb. tízszeres összegért.
Előzmény: (thomasb 180790)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.