Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Szarvaskút - Bakony: Az eplényi sípályához legközelebb eső wellness szálloda
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Tobi
80 élménybeszámolót írt
80
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2017.02.19. 20:42
"Kedves" Tervező!

Bár már maga ez a név is gondolkodóba ejt, de csak a tényeket nézve. Ez a felvonótípus uszkve 30 éves, megtaláltam az eredeti fellelési helyén, vagy egy ehhez nagyon hasonlót: http://www.lift-world.info/en/lifts/2253/datas.htm

Ha egy 30 éves technika neked nem avult, akkor nincs több kérdésem, de akkor inkább ne reklámod eredeti foglalkozásod. Az bizony elavult, bármennyire is véded a mundért. Miért véded a védhetetlent? Zavaró, hogy üt a felvonó, és a szőnyeg sebessége is lehetne kissé gyorsabb. Pontosan ezen okok miatt kell sokszor lassú menetben járatni a liftet, ez pedig jön az elavult kialakításból. De bocs, biztos azért cserélik le más terepeken az ilyeneket lassító sebességű, párnázott, hatos, vagy hibrid liftekre, buborékkal. Biztos azért, mert ez túl modern...

Az megmosolyogtat, hogy megkérdőjelezed, hogy én mivel és mikor utaztam. 1990 és 2004 között hat alkalommal voltam Chopokon, a régi felvonó pedig 2003-ban lett lecserélve. 2001, 2002 és 2003-ban is volt alkalmam egy-egy hétig utazni vele, szóval azt inkább bízd rám, hogy én mire emlékszek. Ha kell, képet is tolok arról a korszakról. És nem sírom vissza, és nem írok nyilvánvaló hülyeségeket, hogy nem elavult. Istennek hála, hogy lecserélték! Ennek immáron 13 éve, tehát ez sem ma volt.

Az "eleve negatív" hozzáállásomról csak annyit, hogy 14 pozitív jelzőt írtam, amit kritikával illettem, az a büfé és a négyüléses. Ennyit még egy francia síterepről is írok kritikát, arról nem tehetek, hogy te ezt képtelen vagy megemészteni. Szerintem inkább te magad vagy a negatív a demagóg szövegeddel a stadionokkal, meg hogy velem foglalkozol.

És nincs már kommunizmus, verseny van, Eplény meg egyértelműen profi terep, profitorientált szemlélettel. És egy ilyen terepnek fejlődnie kell, az építő jellegű kritikát fogadnia kell, figyelnie ezekre. Mert egyértelműen ez a céljuk (nagyon helyesen!), de ebben kulcsfontosságú a szemlélet. A felvonót párnázni kéne, a szőnyeg sebességét módosítani és mindjárt kevesebb lenne a lassúmenet. Nem megrekedni kell egy szinten, gondolom te sem Wartburggal, vagy Trabanttal jársz. Mert 1986-ban még gyártották őket kétütemű verzióban...

A neten meg nem magázódunk, tehát bátorkodtam tegezni.
Előzmény: (Tervező 194292)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.