Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Szarvaskút - Bakony: Az eplényi sípályához legközelebb eső wellness szálloda
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vis Major
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2010.03.19. 13:07
Kedves Csabóca!

Te félreértettél valamit, ha azt gondolod, hogy én a "kifinomult pesti ízlésem" miatt reagáltam a klub létrejöttéről szóló bejegyzésedre, bár azt azért fontosnak tartanám megjegyezni, hogy az angoltudás nem függ a lakóhelytől szerény véleményem szerint.. Sőt, a magam részéről sosem tartottam értelmét a főváros-vidék ellenségeskedésnek, ennek történetesen az eplényi fórumon már hangot is adtam.
Ha az előző hozzászólásom végén található smiley-ból nem jött volna le, nem bántásnak, hanem építő megjegyzésnek szántam a dolgot pont azért, mert gondoltam, hogy egy most induló klub nevén még lehetne javítani, ha már problémás. Épp Te írtad, hogy fel is tűnt a dolog, nem?
Úgyhogy részemről az általad bejezettnek nyilvánított vita el sem volt kezdve soha.
Nem arról van szó, hogy nem értem meg így is, hogy milyen klubot alapítottatok, hanem arról, hogy a klub neve az első, amivel valaki találkozik, ha be akar lépni, hát akkor azért érthető a törekvés, hogy legalább az legyen helyesen leírva, nem?
Sok sikert a klubhoz, ha esetleg pontosítanád azt, hogy melyik közösségi portálon található, magam is szívesen csatlakoznék (a w betűsön nem találtam).


písz :)
Előzmény: (csabóca 87772)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.