Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Hinterstoder
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Alprima Aparthotel - vadiúj apartmanszálló Hinterstoder síterepétől 500 méterre
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
WéberF
2040 élménybeszámolót írt
2040
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Hinterstoder
2017.12.18. 20:22
Az általam nem igazán kedvelt (30 évvel ezelőtt térdemet törtem, és más okok miatt sem szerettem meg) Hinterstoder sípályáin töltöttem a hosszabbított hétvégémet. Oka annyi volt, hogy a Vasas Síklub ismét egy szuper szervezésű, kiválóan megrendezett síversenyt adott az érdeklődőknek, a Magyar Kupa sorozat nyitóversenyeként. Minden jó volt, de a verseny majdnem belefulladt a hóesésbe - már az is baj, ha esik a hó! Szállásom egy nagyon puritán, de tiszta, a felvonóhoz közelebbi, mint a parkolótól - Life Gold nevű ifjúsági "hotel" volt, szerény reggelivel. Mindenesetre érdekes volt 60 év elteltével újra egy emeletes ágy felső szintjén aludni! Csak azért írom ezt a kis bejegyzést, hogy megdicsérhessem a Vasas Síklub szervezőit! A 120 körüli versenyzőt elegánsan, zökkenőmentesen vezényelték le - ugyanúgy, mint már sokadik éve - legalábbis, amióta van szerencsém részt vennem az általuk szervezett, rendezett versenyeken. Egyetlen szépséghibát érzékelek: tavaly második, idén 5-ödik lettem a korosztályomban! (Viszont így 70 felettiként még mindig aktívabbak vagyunk néhányan, mint az ötvenesek!!! WFeri
P.S.: további infó a http://www.skihungary.hu/hu/versenyeredmenyek-alpesi/szezonnyito-vasas-si-kupa-2017/6663 címen!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.