Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

gügyike által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
gügyike
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
Topik: Donovaly
2006.02.22. 21:24
Bocs, látható mennyire gügye vagyok. Nem vettem észre, hogy az amit elejének véltem, az a vége, nos, bocs, hogy állandóan írogatok, és kösz a válszt. Miért a 2001-es leveleket adja be ez a hüly rendszer? Engem szivat?

üdv.

G.
gügyike
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
Topik: Donovaly
2006.02.22. 21:19
Sziastok! Egyszer már megpróbáltam megkérdezni, de valamiért nem sikerült. Síelni mennék március közepén szlovákiába, kb. 20e pénzem van rá. Öt napot terveztem, nyilván nem egyedül. Szerintetek ha kajá tviszünk, kocsival megyünk akkor reális, vagy irreális. Először is a márciusi időpont, másodszor az összeg. Abszolút közöm nincs a témához ezért kérdezlek benneteket. Előre is kösz!

Gügyi
gügyike
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
Topik: Donovaly
2006.02.18. 19:01
Hello! Március közepén mennék síelni, de nincs sok pénzem rá! Nem tudnátok megmondani, hogy érdemes e ilyenkor egyálltalán próbálkozni a síeléssel, illettve olcsó panzió, olcsó sífelvonó, de azért legyenek használható pályák, útdíjak, benzin, szóval, olyan diákos gügyeség. Ha valkinek lenne és megosztaná velem, no annak nagyon örülnék! Köszike. Gügyike...
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.