Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

frseatleon által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (24)Időben csökkenő Időben csökkenő
frseatleon
24 élménybeszámolót írt
24
16 éve tag
2017.07.27. 22:08
Hétfőn voltunk Mátraszentistvánon. Itt az lehetett olvasni hogy július közepétől kivitelezési munkák fognak zajlani. Hát ha a 3 szarvasmarha legelése annak számít ahogy a pályán legelnek, akkor tényleg vannak kivitelezési munkák, egyébként pedig sajnos semmit sem láttam.......
frseatleon
24 élménybeszámolót írt
24
16 éve tag
2014.12.29. 10:29
Köszönöm
frseatleon
24 élménybeszámolót írt
24
16 éve tag
2014.12.28. 22:20
Valaki tudna segíteni abban, hogyha Cortina D'ampezzoban a Lagazuoi csúcsról Armentarolaban csúszok le, akkor mivel tudok vissza jutni a Lagazuoi csúcsra, mert a térképen semmilyen liftet nem látok.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
frseatleon
24 élménybeszámolót írt
24
16 éve tag
Topik: Lachtal
2011.01.25. 19:45
Sziasztok,

Mi vasárnap jöttünk, és péntekig maradunk. Végig autópályán lehet jönni, csak az utolsó kb. 30-kmen nem. Le van takarítva az út, abszolút járható. A pályákon egész nap mennek a hóágyuk, ezerrel gyártják a havat. Egy két helyen ugyan jeges, de nem vészes. Záróra után pedig a ratrakok késő estig dolgoznak , hogy reggelre tökéletesek legyenek a pályák, sőt napközben is dolgoztak. Hétfőn, és kedden is esett a hó, nem sok kb. 10 cm a két nap alatt.

Üdv.
frseatleon
24 élménybeszámolót írt
24
16 éve tag
Topik: Ischgl
2010.08.23. 13:00
Sziasztok.

Valaki tudna ajánlani szállást Ischgl vagy annak közelében elfogadható áron. Lehet hotel, panzió, magánszállás, csak lehetőség szerint reggelit és vacsit lehessen rendelni.

Köszönettel: Leon
frseatleon
24 élménybeszámolót írt
24
16 éve tag
Topik: Nassfeld
2010.02.28. 01:04
Sziasztok !

Szeretnék én is csatlakozni Andris véleményéhez !!!
Mi febr. 16-21-ig voltunk kint Nassfelden. Jó volt de lehetett volna tökéletes is. A pályák ahogy irta Andris délre, de legkésőbb 1 órára teljesen buckásak illetve jegesek voltak. Volt úgy hogy másnapra szinte hozzá sem nyúltak a pályához ugyanolyan volt mint amikor előző nap délután maradt.
Viszont ami fantasztikus volt: Pénteken délelőtt elkezdett esni a hó, és szombat délutánig meg sem állt. Egyfolytában szakadt!!! Szombatra majd 80 cm friss hó esett !!! Fantasztikus volt az erdőben sétálni térdig érő hóban. Számomra az egyik legfantasztikusabb élmény volt. Aki ott volt tudja miről beszélek !!!

A szállásunk tökéletes volt Hotel Sonnleitn. Köszönet Berninek, és külön köszönet Barnának hogy segített kiásni a kocsit!!!

Csatolok egy pár fotót remélem tetszeni fog!
Pentek-delelott-11-ora.jpg
Szombat-delutan-4-ora--80-cm-ho.jpg
Autonk.jpg
De-kiraly-volt.jpg
frseatleon
24 élménybeszámolót írt
24
16 éve tag
2010.01.18. 15:44
Sziasztok !

Csütörtökön megyünk Egerből Mölltalra. Azt szeretném kérdezni, hogy volt e valaki mostanában arrafelé, milyenek a hóviszonyok? A net alapján 310 cm hó van, de azért érdekelne milyenek a pályák állapota stb.

Köszi
frseatleon
24 élménybeszámolót írt
24
16 éve tag
Topik: Csorba-tó
2009.12.29. 00:19
Sziasztok !

Van valakinek arról infója hogy Január elsején nyitva lesz e Csorba tó? Én erre utaló infót sajnos nem találtam semmit, de lehet hogy csak én voltam bendzsó. Ha valaki tud valamit jelezze.

Köszönöm.
frseatleon
24 élménybeszámolót írt
24
16 éve tag
2009.01.29. 12:18
Hali Zoles.

Lehet hogy mi voltunk, mert csütörtökön ott síeltünk. Bocsesz de nem hallottam hogy köszöntél. Szerintem tök jó volt Kaprun. Nekünk tetszett.

Hitman.

Mi a SEESTRAND panzióban voltunk. Hibátlan volt. Ha esetleg itt foglalsz szállást akkor olyan szobát kérj aminek van erkélye. A panoráma felejthetetlen lesz. Ami negatívum hogy nem beszélnek magyarul, de angolul igen. Sok sikeret.

FR.
frseatleon
24 élménybeszámolót írt
24
16 éve tag
2009.01.27. 15:33
Hali.

Tegnap hajnalban értünk haza Kaprunból. 8 napot síeltünk. Nyugodtan mondhatom, hogy hibátlan volt, azt leszámítva hogy pénteken akkora szél volt a hegyen hogy nem járt egyetlen egy felvonó sem. No problem átmentünk Zell am see-be, és ott síeltünk. A hó tökéletes volt, bár a nap végére a pályák le lettek harcolva, de másnapra tökéletes állapotba hozták ismét. Sorban állás sehol sem volt. A hegyen felépítettek hóból jurtát, és berendezték szobának, + még egy Volvót is el helyeztek benne. Szerintem aki ott van nézze meg. Szuper. A szállásunk jó volt, kaja szintén. A szobából pont Kitzsteinhorna láttunk. Csodálatos volt. Fotót teszek fel. Összeségében elmondhatom hogy fantasztikus volt. Aki még nem volt itt menjen próbálja ki!!!
P1010344.JPG
P1010359.JPG
P1010361.JPG
Volvo.jpg
Kilatas-a-szobabol-a-Kitzsteinhorna.jpg
Kilatas-a-szobabol.jpg
Kilatas-a-szobabol-a-Maiskogel.jpg
Panoramabahnnal-felfele.jpg
Fel-a-hegyre.jpg
Palyak.jpg
Jurta-hobol.jpg
A-legujabb-haloszobam.jpg
5.1-es-hangzasu-nappalim.jpg
frseatleon
24 élménybeszámolót írt
24
16 éve tag
2009.01.15. 21:03
Hali !

Jön valaki Egerből síelni Kaprunba? Mi Hétfő hajnalban indulunk 8 napra.
frseatleon
24 élménybeszámolót írt
24
16 éve tag
Topik: Nassfeld
2009.01.09. 12:29
Hali.

Azon gondolkozom hogy március 17-20-ig érdemes e még kimenni Nassfeldre síelni. Szállás ugyan volna még csak nem tudom hogy szokott e még hó lenni olyankor. Ha valakinek van tapasztalata szívesen el olvasnám.

Köszi a segítséget.
frseatleon
24 élménybeszámolót írt
24
16 éve tag
Topik: Nassfeld
2008.12.23. 22:08
Thx
frseatleon
24 élménybeszámolót írt
24
16 éve tag
Topik: Nassfeld
2008.12.23. 11:24
Hali!

Tudna valaki Nassfelden szállást 2 fő részére félpanzióval marcius elején?
frseatleon
24 élménybeszámolót írt
24
16 éve tag
2008.12.19. 18:35
Kedves Margeliosi!

Mi februárban megyünk a párommal Stuhleck-re síelni. Mivel mi is most leszünk ott először szeretnék tanácsot kérni tőled. Ha az általd leírt parkolóban, parkolunk le és felszállunk az ülő liftre, akkor a nap végén le tudunk csúszni a kocsihoz a parkolóba vagy gyalogolni kell?

Fr
frseatleon
24 élménybeszámolót írt
24
16 éve tag
2008.11.25. 00:57
Hali!

Tudna valaki ajánlani valami olcsób szállást Semmering közelében. Lehet apartman, vagy panzió is. Februárban mennénk egy hosszú hétvégére.

Köszi.
frseatleon
24 élménybeszámolót írt
24
16 éve tag
Topik: Kitzbühel
2008.11.16. 17:26
THX
frseatleon
24 élménybeszámolót írt
24
16 éve tag
Topik: Kitzbühel
2008.11.16. 13:24
Helló.

Tudna nekem segíteni abban valaki, hogy honnan tudnám letölteni Kitzbühelnek a pálya térképét jó minőségben?

Köszi
frseatleon
24 élménybeszámolót írt
24
16 éve tag
2008.11.02. 09:19
Hali!

Kaprun egy kezdő sielőnek, illetve egy halado snowboardosnak mennyire jó választás???
frseatleon
24 élménybeszámolót írt
24
16 éve tag
2008.11.02. 09:07
Hali !

Január közepén megyünk Kaprunba. A párom kezdő síelő, én haladó snowboardozó vagyok. Milyen pályák vannak, illetve én nem szeretem a húzós és a csákányos lifteket, vannak beülősek amik felvisznek a csúcsra és onnan le lehet e jönni? Köszönöm
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.