Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Jupi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Jupi
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2005.11.25. 15:01
Ja elefelejtettem. fényképet vigyetek magatokkal a bérlethez, bár azt hiszem már be is tudják a útlevélből scannelni. Szép hely nagyon a síeléshez, negyon jók a pályák, itt a pálya zárása útán egyből indulnak a ratrakok és dolgoznak mint a kisangyal, reggel a frissen munkált pályán síelhettek. A fekete pálya ami Éi fekvésű, azon tavaly cserélték a felvonot. Ha nincs hó lent akkor fen a glecseren bítos lehet csúszni. JÓ HAVAT!!!
Jupi
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2005.11.25. 14:44
Szia Cynthia70. Lehet hogy tényleg egy a bolt.
Mikro nem volt viszont kávéföző az igen de azért ha visztek magatokkal az nem árt, mert lehet hogy mi is egy másik apartmanból szereztük. viszont elektromostűzhely az van. nem tudom snowboarderek vagytok-e vagy "csak" simán síeltek, de mindenképp érdemes lemenni Ponte Di Legnoba, nagyon hangúlatos pályák várják a inkább sízőket mint snowboardosokat. sőt a forraltbór is jobb és olcsobb is mint Tonáléban (ha merészek vagytok le is síelhettek, de megy síbusz is). Ja a bérlet érvényes ott is, és a buszra is! És nincs olyan sok ember Ponte Di Legnoban mint Tonaleban, sokszor csak lecsúszol és már ülhetsz is a felvonóra. Oszrák kollégákkal ellentéttben itt nem gyakori a "csákányos" talán csak 1 v. 2 van Tonáléban. Ha esetleg van valami még csak írj bátran emailt! nagyon szivesen válaszolok. erijg@freemeil.hu
Jupi
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2005.11.24. 16:31
Szia én voltam Tonáléban, lehet hogy ebben az apartmanban. ird meg mire vagy kiváncsi szivessen segitekk ha tudok. erijg@freemail.hu
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.