Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Nagy-Hideg-hegy
síterep infó oldal
ÜZENETEK (432)Időben csökkenő Időben csökkenő
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
2008.11.20. 16:24
Szia Sofima!
Tavaly voltam ott csúszni és akkor még csak kettő volt, azóta felállítottak egy újjat?
nagyhideghegy.jpg
sofima
12 élménybeszámolót írt
12
19 éve tag
2008.11.20. 16:05
Bocs!
3 kis lift Hideghegyen + 1 nagy épülőben,
1 tanulólift Magas Taxon...
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
2008.11.20. 15:02
2 kis lift és egy nagy.
tibike
51 élménybeszámolót írt
51
15 éve tag
2008.11.20. 14:51
Hány kis lift van?
sofima
12 élménybeszámolót írt
12
19 éve tag
2008.11.19. 11:20
Sziasztok!
Nemrég jártam fennt, a túristaházban nagyon finom a kaja!
Kisétáltam a pályákhoz és a kis liftek már csak a sielőkre és a hóra várnak, a nagy lift tartóoszlopaik is állnak! Állítólag idén még kész lesz! Ejj, de jó lenne egy hóágyú rendszer is...
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
2008.11.18. 11:07
Sziasztok!
Nagy Hideg-hegyről nem tudtok valami infót? Nagyon jók az ottani pályák, viszont az előző és az az előtti szezonban is csak rövíd ideig voltak nyitva hóhiány miatt. Nem tervezik egy kissebb hóágyúrendszer kiépítését?
Observer
485 élménybeszámolót írt
485
19 éve tag
2008.01.13. 13:04
Sajnos a met.hu is 5cm havat közöl már több hete, szerintem ennél több hónak kelelne lennie Mo. egyik leghóbiztosabb helyén! Ha tévedtem, akkor bocs!
pestitom
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2008.01.11. 15:28
Kedves Nagy Hideg-hegy!

Hóinfót kérünk, és ha lehet rendszeresen! (mint Mácsai Tomi bejelentkezései Dobogókőről). Sajnos a NHH weboldalatok sem friss, vagy ott is legyen fórum.

Köszi.

Árva Tamás
csehmete
2 élménybeszámolót írt
2
17 éve tag
2007.12.27. 13:08
Sziasztok!
(a parkolás témához)

A félreértések elkerülése végett!

Nagy Hideg-hegy éves úthasználati díjat fizet az erdészetnek (melyet Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatósága hagy jóvá), NEM keveset!
A síközpontot mint üzleti vállalkozást is igen érzékenyen érinti a parkolási rendszer!
(SOKKAL kevesebb vendég megy így a hegyre)

Ja és tényleg itt mindenki ismer mindenkit, de sajnos szó sincs arról, hogy két sör mellet megbeszéljük mi legyen!!!

-Egy nhh illetékes-
mferi
35 élménybeszámolót írt
35
19 éve tag
2007.12.25. 17:10
Sziasztok !
A nagy hideg-hegynek van honlapja ?
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2007.11.22. 21:42
A síbuszok Királyrétről az Aranykapu étterem elől fognak indulni, a parkolás is ott lesz, úgyhogy nem kell 1000 forintot fizetni a parkolásért!


jdolina
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
2007.11.21. 19:30
Szerintem ott nem az önkormányzat szedi a parkoló díjat hanem a dinp, de a dolog lényegét nézve tökmindegy, óvni a természetet? nagy ***-t, ha ez lenne a cél akkor a síbusz az alsó parkolóig járna! a síelőnek semmi nem drága, a barmát jól be kell nyúlni aztán örüljön a havának, ja hogy a tulajdonosok egyébként belőlük élnek?
pattyski cinikus hozzászólása is csak egy vkinek tűnt fel, pedig azzal az egész társaság hülyére lett nézve!
bgeza
1 élménybeszámolót írt
1
16 éve tag
2007.11.21. 15:36
Arról, hogy ki milyen Nagyhideghegyen jár:

Érdekes módon működik az észlelés. Gyakorlatilag egyetlen dolog befolyásolja, a saját szubjektív gondolataink. Ennek megfelelő képet alkotunk bármiről, amibe belebotlunk. Mivel a világunkban mindenben van jó és rossz, ezért az észlelőn múlik, hogy ebből milyen arányban alkot véleményt egy adott dologról.
Ha előítéletekkel érkezel, tuti meg fogod találni a rosszat NAgyhideghegyen is, hogy az egód megnyugodhasson: igazad volt.
Ha viszont azért mész, mint pl én és családom plusz a barátaim, hogy egyszerűen jól érezzem magam egy gyönyörű helyen és síelhessek is kicsit, akkor érdekes módon sikerülni fog. Még az a CSODA is megeshet majd veled, mint egy vendéggel, akit láttam, hogy meglátván a nagy sort a büfében, nem a bosszankodás jutott eszébe, hanem, hogy megkérdezze a pincért, hogy nem hozna-e egy jegyet, hogy ne kelljen sorbaállni, mire ő egy szimpla "dehogynem"-el válaszolt.
De akadnak fent más csodák is..... :)
üdv:
Géza
kárpáthycsabi
27 élménybeszámolót írt
27
17 éve tag
2007.11.21. 12:44
Egyébként szerintem semmi gond sincs az 1000 forintos díjjal. Ezt az önkormányzat szedheti és ez a picit magasabb ár azt is hivatott megelőzni, hogy túl sok autó menjen fel a fenti parkolóba, ugyanis annak a kapacitása véges. Reménykedjünk, hogy az így befolyó pénz jó helyre kerül!
kárpáthycsabi
27 élménybeszámolót írt
27
17 éve tag
2007.11.21. 08:12
már októberben is szedtek pénzt, akkor is ennyit
rocker
2 élménybeszámolót írt
2
16 éve tag
2007.11.21. 00:14
djpeti:
Engem is felháborít, hogy a parkoló ilyen drága. Erdekes, hogy amikor még nem volt hó nem szedtek semmit érte.

Ha legközelebb megyek körül fogok nézni, hogy hol lehetne megállni ingyen, és majd megirom, hogy tudjátok :)
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2007.11.20. 15:55
Már az elején éreztem, de most már biztos. Muszáj ebbe is politikát keverni...?!
bode miller
3 élménybeszámolót írt
3
16 éve tag
2007.11.20. 09:13
Tisztelt Siko Tamás ur.

Örömmel olvastam irását hogy ön szivesen vár neve jegyzett sielőket az ön által üzemeltetett pályára.
Sajnos eléggé elfoglalt vagyok de ha időm engedné szivesen megnézném és kiprobálnám az ön által favorizált pályát.Majd megprobálok egy kis időt szakitani remélem felejthetetlen napom lessz.

Maradok tisztelettel: Bode Miller
giorgi
1 élménybeszámolót írt
1
16 éve tag
2007.11.19. 21:55
Sziasztok!

Mi vasárnap mentünk fel fókával, ami így szezon elején pont kellemes volt, a sör is kifejezetten jól esett, ami pillanatok töredéke alatt illant el a korsóból:-)))), utána jót csúszkáltunk a pályákon, csupa jó ember volt fent, nem láttam facsemetékre rátolató X5-öst, pitbullját hergelő "kommandókárolyt", így én kifejezetten jól éreztem magam! Nyilván nincs olyan hely sehol, amely mindenkinek tökéletesen megfelel, de szerintem aki kedveli, ha jó levegőn kellemesen elfárad, annak tökéletes, és én közöttük vagyok!!
Hajrá!:-)
Ja, és ha jól láttam az egy Unimog volt:-))))))
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.