Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

mogy által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (60)Időben csökkenő Időben csökkenő
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
Topik: Donovaly
2007.01.11. 14:51
a kép maga az info:)
camera.jpg
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
Topik: Csorba-tó
2007.01.08. 15:02
Továbbra is kicsit sokan vannak...
camera.jpg
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2007.01.08. 14:52
A honlap alapján Mönichkirchen bezárt. Úgy tűnik, hogy ezen a télen mi sielők csúnyán szopóágon vagyunk... ideje új hobbit keresni.
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
Topik: Obertauern
2006.12.12. 11:03
Kérdés, hogy mi lesz a körbejárhatósággal a most csütörtök-péntekre jósolt erős felmelegedés miatt:(
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2006.12.11. 21:25
Norko, jól értem, hogy te most egy olyan sícipőről jelentetted ki hogy király, az a legjobb, amit még ki se próbáltál?? mondjuk szépek a minták rajta?:)
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2006.12.08. 10:49
Biztos hogy autópályán is veszélyes a nagy sebesség, de a hangsúlyt én is inkább a fő meg egyéb utakon autópályás tempóval közlekedőkre helyezném. És nem azokra gondolok akik az ottfelejtett 30-as táblánál 80-al mennek, hanem azokra akik 160 felett szaggatnak végig a határtól, árkon-bokron-falvakon át.
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2006.12.07. 13:45
te vmi kamikaze-pilóta vagy?:)
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
Topik: Bukovel
2006.12.05. 11:26
Amindenit neki:) Eddig olyan balkáni tapasztalataim voltak Ukrajnáról, hogy álmodni se mertem volna, hogy itt van egy ilyen síterep. A térkép meg a képek alapján tiszta Ausztria, de legalábbis Szlovénia. Szálláskapacitás és választék terén viszont egyelőre nem túl erősek ahogy látom. És sajna a botrányosan rossz utakon kell oda is eljutni, minimum egy tengelytörés és/vagy defekt/100 km-rel kell számolni:)
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2006.11.28. 16:05
Ahogy így elnézem Judy az elvárásaidat, szerintem inkább valahova Ausztriába kéne mennetek, Szlovákiában nem igazán felel meg egy hely sem a paramétereidnek:)
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2006.11.27. 13:13
Decathlon sportboltban szervizeltetett már valaki? Általában nem vagyok nagy véleménnyel a magyar síszervizelésről, de úgy láttam, hogy ott elég profi gép van, ehhez képest az 5000 Ft kibírható egy nagyszervízért, főleg h ez az osztrákoknál 25 eur-nál kezdődik.
Szóval van vkinek decathlonos tapasztalata?
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2006.11.24. 13:42
20-30 km-es pályarendszer Szlovákiában egyedül csak a Chopokon van, szóval bárhol is legyen az a Nova Lubovna, a válasz: Chopok:) Máshol ennél csak jóval kevesebb pályát találsz
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2006.11.22. 15:11
Ha igazán jó helyekhez szeretnétek szokni és megtehetitek akkor inkább látogassatok meg egy osztrák síterepet, kezdetnek mondjuk vmi kisebbet a határ közelében. Árban kicsit több lesz, de a színvonal nem kicsit lesz jobb
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2006.11.20. 12:33
Parancsolj, infok tömkelege, pályák, szállások árak:

https://sielok.hu/Obergurgl.htm

https://www.obergurgl.com
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2006.09.22. 09:19
Ki mondta, hogy Mo. a tízmillió békés és vidám ember országa? De többek közt pl ezért is jó Ausztriába menni, hogy érzezze az ember a kedves, mosolygós, "miben segíthetek" hangulatot:)
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2006.09.21. 23:40
Kedves Botond! Én nem azt mondtam, hogy Szlovákiában nem lehet jót sielni. Számtalan síterepen jártam már, jócskán van tapasztalatom. Szóval lehet jót sielni, de nagy szerencse kell hozzá. Tény hogy olcsóbb, mint az osztrák terepek. Ez nem vitatéma. De az sem kérdéses, hogy Ausztriában a körülmények még jelenleg is nagyságrendekkel jobbak. Sokkal-sokkal jobbak. Azthiszem erről se lehet sokat vitatkozni. De ez a mostani kis eszmecsere nem erről szól, kár ebbe az irányba elvinni a témát. Azt mindenki tudja, hogy szolgáltatásban hol-mit várhat a pénzéért. A kintiek HOZZÁÁLLÁSA, ami a probléma kiindulópontja volt.
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2006.09.21. 20:15
Szerintem elég sokan gondolkodnak úgy mint marzio

A lenézéses kérdéshez meg csak annyit, hogy Szlovákiában is min. ugyanannyian lenéznek csak ott azért mert magyar vagyok, szóval cseberből-vederbe. És az osztrákoknál lenéződés közben legalább sokat és jót lehet sielni:)
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2006.09.20. 00:22
Azért ne tegyünk már egyenlőségjelet egy belpolitikai, kormány elleni megmozdulás, meg egy külföldiek ill. kisebbségek ellen irányuló attrocitás közé! Arról nem is beszélve, hogy egy koszos szállodaszoba vagy egy bunkó pincér se a legmegfelelőbb párhuzam, köszönőviszonyban sincs a kérdéses problémával. Szerintem azzal mindenki tisztában van, hogy balhézó proletárok mindenhol vannak, egész Európában, sőt az egész világon. Szóval azt eddig is tudtuk, hogy Mo-n is vannak tahók, ez nem újdonság. Mi itt most a szlovák balhésok ellen tiltakozunk, mert pl az angol futballhuligánok nem annyira érdekelnek minket és oda ritkábban is járunk sielni.

Arról, hogy a lányt valóban megverték-e vagy sem, talán csak annyit, hogy szerintem ez a nyomozás volt a szlovák bűnüldözés történetének egyik leggyorsabban lezárt nyomozása. Ennyi idő alatt érdemben semmit nem lehet kideríteni, max teljesíteni a fentről kapott utasítást, hogy mi kerüljön a nyomozást megszüntető határozatba.
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2006.09.11. 16:04
:) Érdekes ötlet, de azthiszem, ez a fajta kampány nem megfelelő eszköze a célhoz. Ez nem olyan ügy amire egy villogó reklámmal kéne felhívni az emberek figyelmét, főleg hogy elég tréfás lenne egy olyasmi banner, hogy "Ne sielj Szlovákiában, mer' lerúgják a veséd". Akit érdekel a kérdés és látogatja a sielok.hu-t az már úgyis benézett/beszólt erre a fórumra, aztán majd dönt legjobb belátása szerint. Itt max annyit lehet tenni, hogy mindenki leírja az érveit meg a véleményét, próbáljuk győzködni egymást, meg elvitatkozgatunk, aztán a baráti körében mindenki terjeszti tovább az okosságokat.
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2006.09.11. 15:02
Neem, senkinek nem kell senkire haragudnia, erről szó sem volt, csak egy egyszezonos távolmaradással jelezhetnénk odaátra, hogy ez így nem teljesen ok. Értetlenkedve szemlémem, hogy miért tartják ezt itt sokan annyira nagyon durva meg eltúlzott válaszlépésnek, kollektív büntetésnek stb. Ez egy tipikus, egyszerű civil akció, ami felhívhatná a kintiek a figyelmet egy olyan problémára, amire egyelőre érdemben nem nagyon akarnak semmit se lépni. Nehogymár a végén még az legyen a provokálás ha vki úgy dönt, hogy ebben a helyzetben nem megy oda üdülni...
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2006.09.07. 10:58
És mondott itt most valaki olyat, hogy minden szlovák idegengyűlölő garázda vagy hogy meghülyült Szlovákia teljes lakossága? Ahogy az utóbbi pár hozzászólást nézem, erről szó sem volt.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.