Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

robi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (141)Időben csökkenő Időben csökkenő
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2010.02.17. 20:01
Milyen szellesek?

rogyitot is adsz hoza?

ara?


Rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2010.02.17. 14:45
foka linket kosyonom szepen!!!!

En kaptam anno az otthoniaktol hasznalt fokat, mar 5 vagy 6 eve hasznalom, de nem megyek tul surun... tehat nekem sokaig kitart a foka..
De nem volt hoza semmi rogzitot. Ugy, hogy en csinaltam. Nem nagy dolog! en drotos vallfat vagtam megfelelo hoszusagra gyurut/karikat csinaltam belole. A fokat at fuzetem es lenyomtam a ragasztos fele a ragasztos felere. a karitka a lec elejre akasztom es kesz. Ugyan ezt csinaltam egy darab mazaggal is.

A foka nem er a lecvegeig, ugyhogy nem tudtam semmivel oda rogziteni. de eddig a ragasztas elegnek bizanyult. nem jutt le soha.

Szoval tok mindegy milyen lecced van tudsz hoza valahogyna fokat rogzitenni.

A hibrid kotest en kerulnem. Vagy tura kotest, vagy telemark kotest vennek. Nekem telemark kotesem van.

Mind ket koteshez mas-mas cipo kell. tehat vagy tura cipo turakoteshez, vagy telemakrcipo telemark koteshez. Itten magyaroszagon talan koyebben es olcsobban lehet tura cipt/kotest venni hasznaltan mint telemarkosat.

Es ha palyan kivul foksz turanzni, ugye, ez a leolcsobb mert nem kell berlet, viszont nem tanacsos szonda, lapat es jelado nelkul neki indulni. ezek nagyon dragak, es javaslom egy vagy ket lavina tanfolyamban is vegyel reszt.

Nekem ezeknincsenek meg, es azert csak a palyak mellet megyek fel... pl ha a csaladdal megyunk vagy a sulival sitaborba, en felmaszok, le sielok, nekem napi egy ilyen mennet szokott lenni, ha nagyon nem faradok el, akor esetleg ket rovidebbkort tudok csinalni.... de ez ritka.

ez engem nem zavar, mert en imadom a felfele menetet!!!!

rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2010.02.16. 18:18
en is vennek hasznalt fokat!!!!

Ha tud valaki ilyet, szoljon nekem.

Rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2010.02.16. 18:14
Ja tudom, hogy vallalnak oktatast.

Ha lesz meg idom iden, es ottan meg ho, megbeszelem veluk, kiveszem a gyerekeim es jokat bulizunk tanulunk telemarkozni.

Es 1 hora a Cseresznyefatol? Abel nelkul gyorasabban tudtam volna menni, de nem hiszem, hogy 1 ora lenne eleg. Ahoz tul kover es lassu vagyok... de jovore.....

Rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2010.02.14. 19:03
Cseresznyefanal parkoltunk, es ez dontesnak bizonyult...Abel igen elfaradt a vegere es nem biztos, hogy elveszte vonal ha annyival hoszabb lett voln az ut..

Ti sportosabb emberek menyir ido alatt ertek fel turaleccel a PX uton?

Nekunk, sok piehnovel, nasiszunettel 2.5 ora volt.

Nem banom, hogy ilyen lassan halladtunk Abelnek nagyon tetszett! Mondta, hogy tobbszor menne egy-ket fetettel! Pl. csak rendesw fokaval indul legkozelebb.. itthon nem volt nekem mas mint 2 40-50 centis darab, ez tobbe-kevesbbe eleg is volt, iveve a leg vegen a meredekebb szakaszoknal.. De azt is lehet, hogy mar nagyon faradt volt az abel.

Fent, ebedeltunk, lattunk 2 telemarkos... eddig magyarorszagon nem lattunk mar telemarkos sajat magunk kivul...

Jo lenne ot fent toltenni egy hetveget, jo lenne tudni rendesen telemarkozni, jo lenne tudni rendese le jonni a tura uton, nem peddig sokat ekezni...

De igy is nagyon jo napunk volt!

Rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2010.02.13. 18:26
holnap menek a 13 eves fiammal fokazni egyet fel a hegyre.

Milyen a ho az uton felfele?

Pestrol erdemes akor oda menni vagy inkabb eplenz fele induljak vele?


rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2010.01.30. 13:34
Gőrike!

Melyik uton mentel fel? Melyik a legjobb fokaval?

Van mar annyi ho, hogy a fak kozot sielenlehessen?

talan holnap, azaz vasarnap fel megyek....

rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2010.01.23. 09:26
Surek!

Sajnos dolgoznom kell!

Milyen most a ho?

Hol vagy/voltal?

Rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2010.01.11. 18:01
szerintem ha csalsz egy lagy kelt teszta es gombocakat abbol ami toltesz izzel/lekvarral kakaoval, bele a gozbe vele, ha keszen mindenkeppen kis olvasztot vajjal leonteni, arra egy kis kakaoport es kesz...

rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2009.12.30. 12:42
Hali!

Tureckan fellehet a lifttel menni egy darabig... aztan tovabb a gerincen, nincsen mesze, de ne fokval mennek.... a meteorologai allomas kornyeken lehet csuszni... sok szlovak telemarkos haverom arra sielget.... ra kerdezek majd.

es nezd meg a telemark.sk vannak ottan kepek regi turajukrol talna talalsz jo helyszineket ....

de minden kepen nezd utana a lavina veszely utan, ha van (es inkabb legyen) vidd magaddal a jeladod, a lavina lapatod es a szondad..... de ez alap.

robi
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2009.10.31. 13:24
Kar!

Bar en ugyarra jartam a napokban, bementem egy helysegbe es mivel szlovakul beszeltek az ottaniak egymassal en hablatyoltam egy jo nagy Dobre-t... es angolul kerdeztem amit tudni akartam. nem tudtak angolul, probaltam a magyart... az uzletben dolgozo emberke magyarul beszelt hozzam es szolvakul a tobbiekhez... nem volt semmi gond sem.

Rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2009.10.29. 16:21
Szia!


Hol lehet ilyet igenyelni?


Rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2009.10.28. 18:57
na, küld el nkünk a recept....

Én fönt voltam hétfőn és kedden gyömberen és ettem olyat és p. buchtyt.... ja és persze ittam moutain tea ahogy ök monték és kofolát is.....

olyan jó volt, hogy szivesen menékmos is visza.

rob
Előzmény: (pattyski 72131)
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2009.10.25. 14:48
milyen kekkartyarol van szo?

holnap reggel 6kor indulok az alacson tatrakba.... mit kellene addigra beszerezni???


Rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2009.10.21. 12:10
En is szeretném tudni, hogy mennyi hó van... a jasna.sk honlapon látszik, hogy lent már olvadt a hó, de lehet, hogy fönt még van sok....

Én hétfőn megyek a Stefanika Cahatába, vajon viegyek léccet vagy sem?

rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2009.10.16. 21:59
Botond a gőzgomboc nem más mint a parene bukty... azaz gomboc ami gőz fölőtt főzik.....

Austriaban, az összes sipályán lehet kapőni de ők valamilyen vanillia sodóval vagy mákkal, vagy mindkettővel adják... én NEM szeretem , inkább a jó szolovák p. buktz a tutti.


A kétbodony szilvásgomboc fesztiválrol már hallotam, egy kolégám nagymamája oda valosi... lehet, hogy megkérem, hogy vigye el jövőre a nagyihoz.

rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
Topik: Lachtal
2009.10.16. 10:59
Ha nincsenek nyitva mert menének a liftek?

Viszton lachtalon van 3 nagyon kellemes situra vonal.

figyél turasí vagy telemark cuccot!

Rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2009.10.16. 10:49
Nos, ügy tünik, hogy meg van a hétvégi kaja.

Botond, a Kofola csak akor jó ha egész nap türáztál, bringáztl, siletél.... vagyis faradt vagy, meleged van... akor tényleg nagyon jó.

Rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2009.10.15. 18:27
Jaj, de éhes lettem...

Nekem 3 kevencem van a kapusztalevesen kivül...

a top: parene buchty
http://www.russianseason.net/index.php/2009/08/parene-buchty-a-recipe-from-slovakia/

demanovka

koffola

Rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2009.10.04. 08:41
Botond,

Tehat, mi a teendo ha egy rendor leallit minket, akar rutinellenorzes, akar gyorshatjas ert, akar barmilyen szabalyszegesert es arra utasit, hogy a baban mutasuk meg mit tudunk?

Kell ujraeleszteni a babat, vagy nem?

Ha kell, es nem sikerul, akor mi van? kell fizetni buntetest, vagy nem?

Lehet, hogy ez mind le van irna lejebb, csak nem vettem eszre, ha igen, szoljal es ujra nezem at az egeszet.

Koszi

Rob
elsőelőzőkövetkezőutolsó
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.