Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

gabord18 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (37)Időben csökkenő Időben csökkenő
gabord18
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2015.03.09. 09:48
Valaki le tudná írni, h egy nap alatt, hogy tud (csak a hegyen) 50 cm-t olvadni a hó?
gabord18
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2015.03.02. 15:25
Sziasztok!
Márc 13-án indulok ide Puyba.
Valaki meg tudná írni, h a boarder cross pálya és a snowparkal mi van?
gabord18
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2015.02.19. 11:15
Jó drága lett itt a napijegy. Megnéztem ezt francia pályáknál... Pra Loup - Val d'Allos -al volt ~azonos.
Az meg azért egy 180 km-es pályarendszer, meg egy szlovák ratrakos lehet, h nem keres annyit mint egy francia.
gabord18
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2015.01.09. 10:54
Chopok Juh/Deresre menő tárcsás sem rövid. Végig lejt jobbra. Boardal (nekem) végig sarok élen kell tartanom, h nehogy elcsússzak oldalra. Pár perc után bőgésre görbül a szám... Feloldozás amikor kilépek belőle.
Tudtommal már nem műkszik. Nagy kár, sok boardos tanulta meg itt a szlovákok istenét.
gabord18
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
Topik: Síkötés
2014.11.14. 15:49
Sziasztok!
Igazából a síkötés történelem cikkhez tennék hozzá valamit.
Lomtalanítottam és ráakadtam egy furcsa kötésre és a hozzá való sícipőre. Valaha a bátyám használta ~92-ben. (utána megvilágosult és snowboardra váltott)
Szerintetek mi volt a céljuk ezzel a fejlesztéssel?


DG
Look-1.jpg
Look-3.jpg
Look-4.jpg
Look-5.jpg
Look-2.jpg
gabord18
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2014.02.27. 12:23
Sziasztok!!

Breznón tudok szállást. Oda járok ~ 8 éve.

10 EUR az ára /nap/fő

Ez egy munkásszálló, meleg van a szobákban.
Zuhanyzó a folyosón. Hétvégén nem nagyon szoktak lenni.
Robotica a szálló neve.

T:+421903270876 Jan - beszél angolul, a tesója németül.

Gábor-ra hivatkozzatok és akkor tudja,h honnan tudjátok a telszámot...

Breznó: a templom téren lévő múzeum mögött nagyon jó pizza van, szombat este a sirius discóban jó a buli... A roboticátol ~5 perc gyalog.

Ha érdekel valakit akkor felrakom, h hol van.

Jó csúszkálást mindenkinek!!!!!!!!!

DG
gabord18
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2014.02.17. 09:25
Sziasztok!

Tudja-e valaki, h a C13-as És 0 C14-es liftet beindítják valaha?
CH-S.JPG
gabord18
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2013.12.15. 19:50
Sziasztok!
A pálya térképén nem láttam snowparkot.
Valaki meg tudná írn, h van vagy nincs?
gabord18
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2012.11.14. 07:53
Sziasztok! jan. 10-én mennék Les 2-re. Félek attól, hogy nem lesz elég hó az erdőben a snowboardozáshoz. Ha van valakinek erről tapasztalata kérem írja meg.

Előre is köszi.
gabord18
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2010.03.29. 14:34
Csatlakozom Trailrider leírásához.

Déli oldalon vettem 23 helyi egységért napijegyet.
A kasszánál azt mondta a csajszi, h ez a jegy jó északra is. Át is csúsztam vele északra. A felső tárcsás melletti pálya (1b) nagyon lyukacsos volt, nem nyújtott semmi élvezetet. Majd a 11-es pályán ereszkedtünk le. Ez már jó volt. Rámentünk 11a pályára, ami szuper volt és be szerettem volna csekkolni az "A" (6os beülős) felvonóhoz. Ott azonban a rendszer nem engedett be. Odajött a szakember és mondta, h ez ide nem jó. Egészítsük ki 6 Euróval a jegyünket. (igazuk is volt mert a jegy ott 29 Euró)
Elmondtam a szitut és, h csak vissza szeretnénk jutni. Gondolkoztak egy kicsit majd felengedtek. Majd a "B" (kettes beülős) lift következett ahol volt kapu de nem volt ember... Megoldottuk. Az "S" (tárcsás) felvonónál viszont nincs jegyellenőrző kapu így nem volt probléma.
Tehát aki délen veszi a normális jegyét, az az északi oldalon csak az „S” lift aljáig csússzon.
raft-1.JPG
raft-2.JPG
raft-3.JPG
gabord18
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2010.01.29. 20:55
Szia! Breznóban van. Gőzöm nincs a címről de oda találok. Elvesztettem a telimet amiben a telszáma volt. Remélem lesz holnap még üres szoba.
Előzmény: (Kiscsati 82316)
gabord18
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2010.01.29. 09:22
Sziasztok!

Holnap(2010.01.30) reggel a budakalászi Cora parkolójából indulnánk Ch. Juh-ra. Este szállás a Grand Hotel Robotikába (~8Euró) vasárnap csúszkálás, este vissza.
2-en vagyunk. (Azért csak 2-en vagyunk mert a többiek megsérültek meg linkek) Két csúszkálni vágyó jelentkezését várjuk.
Írj ide vagy a 30 22 71 500-on csörgess.
Gábor
gabord18
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2009.02.16. 09:30
Sziasztok!
Márc 6-15-ig, (7nap grand galaxy bérlet, 8 éjszaka apartmanban, pálya szállás) van még 8 hely a 20 fős buszban. Eddig a társaság nagyon jó, vegyesen boardosok és síelők. Jelentkezzetek!!!!!!!!!!!!
dolhay123@gmail.com

D. Balázs
gabord18
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2009.02.05. 11:41
Holnap este indulunk oda, vasárnap felvonózáráskor haza. Két fiú, deszkások vagyunk.
Van két szabad helyünk az autóban.
Robotikába szállunk meg.(7,5 euro).

Ha valaki jönne írjon.

gabord18@freemail.hu
gabord18
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2009.02.02. 08:54
Sziasztok!
Most hétvégén mennénk ki csúszkálni de csak akkor ha működik min az A, B, C lift. Ha valaki volt most hétvégén kint akkor legyen olyan aranyos és írja le a helyzetet.

DonTomasso az átszíntezést a Deresre meg lehet úgy oldani, h nem gyalogolsz a B lift tetejétől felfelé?

Köszi
gabord18
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2009.01.26. 09:40
Sziasztok!
09.01.24-25-én voltam.
Hát elég siralmas volt.
11 közül értünk oda, a kedves pénztáros hölgyek közölték a helyzetet helyi nyelven és 23 euróért adták az egész napos jegyet.
24-én nem ment a C lift. A G és az E közül valamelyik járt de felgyalogolni nem volt hangulatom. Dél körül a B leállt ~ 30 percre, még szerencse, h +1 fok volt így a liften rekedtek nem fagytak meg. 4 utas ki is ugrott belőle még az elején így csak 2m-t zuhantak. B lift elindulása után az A adta meg magát, 20 perces sétára ítélve az ott sorakozókat (sajnos engem is). Ennyivel is edzettebb lettem. Tehát maradt üzemben a B lift meg a gyerek pályán a D. Eléggé csalódottak voltunk, hogy így beszűkült a mozgástér.
25-ikére sem sikerült megjavítani az A liftet (levették a régi felső drótkötelet és elkezdték feltenni az újat). Viszont sikerült elindítani a C E G-t. Az F liftet is próbálgatták de csak a reményt táplálták a csúszkálókba, utast nem szállított. Leratrakolták a 1-es 2-es és a 3-as pályát (persze aki a G aljánál tovább ment le egészen az A aljáig az sétát vállat). Kora du-án a D lift is leamortizálódott, továbblépésre (a siratófal felé) kényszerítve a kezdőket. Természetesen a húzós liftek alatt a havat nem egyengették el így a deszkásoknak (nekem is) küzdelmes volt a felmenetel.
Az idő nagyon jó volt és ez némileg kárpótolta a rengeteg hibát.
Sajnos az-az érzése az embernek, hogy Őket váratlanul éri a tél.
Meglepődnek azon, h reggel jégteleníteni kéne a felvonót még mielőtt el indul a nap.
A 23 eurós napi jegy már osztrák ár, az infrastruktúra viszont egyre rosszabb.
Ez a hétvége volt csúcsidő... Mi lehet hét közben???
gabord18
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2008.02.04. 15:24
2008.02.03 és 04-én voltam. A jegy 650 helyi egység volt (felnőtt).
Harmadikán fent nem tudom mi ment és mi nem mert nagy köd volt (alsó tárcsás ment, a 4-es beülős ment, a fenti gurtnis tányéros nem, jobb oldalon
lévő csúszkabéka tányéros felvonója állt. Így az öt év alatti fiam kénytelen volt megtanulni élezni rendesen az alsó piroson.
Negyedikén nem ment a beülős tetejénél lévő gurtnis tányéros és a jobb oldalon
lévő csúszkabéka tányéros felvonója. Fenti pályák csak néha váltak láthatóvá és azok működtek. Állítólag sokan voltak és sokszor leálltak. Ezek után felgyalogolni nem volt hangulatom. A négyes beülős is sokszor percekig állt. A fedett parkolótól ~ 50 m-re a melósok ástak egy gödröt és abban egy vastag kábelt szereltek. Azonban semmilyen infót nem tudtunk kipréselni belőlük.
A családomban egyedül snowboardozok, ezért erőltetem velük szemben ezt a helyet.
Most is igazuk volt: máshova kellett volna menni.
Csak egy hosszabbítót kellett volna szerezniük…
D. Gábor
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.