Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Naptár - Ki mikor hol síel? topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
16 éve tag
2011.01.11. 11:22
Én inkább azokra gondolok, akik hogy nem tudják, hogy létezik-e egyáltalán naptár, akik még nem írtak bele. Ugyan a saját profiljukban megjelenik, hogy "nem töltöttél naptárt, de itt megteheted", de az ember általában nem nézegeti a saját profiloldalát. Ha pedig másét megnézi, vagy van hivatkozás a naptárra vagy nincs. Ha az illető sem töltötte még fel a sajátját, nem talál bejegyzést, hogy "ez az ember nem töltötte fel a naptárt, de itt megtehetné", Tehát ebben az esetben csak a véletlenen múlik, hogy találkozik-e a naptárral vagy sem. Ja, még a "Játékok"-ban olvashat róla.
Ezért írtam, hogy láthatóbb helyre kellene kitenni.
Előzmény: (vasssy 103200)
vasssy
1780 élménybeszámolót írt
1780
18 éve tag
2011.01.11. 08:16
Ha még nem írtál a naptárba, akkor a profiloldaladon megjelenik, hogy még nem töltöttél naptárt, de itt megteheted, sőt, ha más adatlapját nézed, ott is írja, hogy: "Ez a felhasználó már beállította a naptárban, hogy mikor síel a szezonban, tedd meg te is! "
Viszont olyat nem látok, hogy a "Felhasználó naptára", ahol megjellennének csak azok a napok, ahova beírtál. Lehetne ilyet?
Előzmény: (mitro 103105)
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
16 éve tag
2011.01.10. 17:32
Azt láttam, de aki nem látogatja a profiloldalakat, annak nem tűnik fel, hogy van naptár. Sőt, aki nem iratkozott fel, annak a profiloldalán nem jelenik meg, hogy van naptárfeltöltési lehetősége. Itt elsősorban az "amatőrökre" gondolok.
Ok, türelem, tudom, tesztelés fázisa van.
Előzmény: (zadmin 103101)
zadmin
290 élménybeszámolót írt
290
19 éve tag
2011.01.10. 17:08
Hát azért talán nem véletlenül. Most már a profil oldalról is van bejárat. De alakul ez még, szépen lassan...
Előzmény: (mitro 103082)
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
16 éve tag
2011.01.10. 14:53
Azt mikor tudjátok megoldani, hogy a naptár kikerüljön a főoldalra? Mert most, aki nem tudja, hogy létezik naptár, az csak véletlenül bukkan rá.
--
szabadesés
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.