Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Oxigényes víz vs ágyaspálinka topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ujjady
62 élménybeszámolót írt
62
13 éve tag
2011.01.27. 01:00
Sajnos én este nem tudok ott lenni, de azért a verseny pálinkát eljuttatom, de addig is találkozhatunk a hegyen.
Előzmény: (Hótoló 106117)
Hótoló
90 élménybeszámolót írt
90
13 éve tag
2011.01.27. 00:55
Az utóbbi néhány napban két nagy csalódás ért:
1. A múltkori, rohrmoosi pálinkaversenyre alig jelentkezett valaki. Mármint erre:

"- A szilva- és körtepálinka "verseny" Rohrmoos központjában, az Erlebnisweltben, február 1-én, kedden este 7-kor kerül megrendezésre. Minden bizakodó versenyzőt és "szőrös szívű zsűritagot" szívesen várunk. A nagy nagy érdelődés arra enged következtetni, hogy haaaaatalmas lesz a tömeg. :)) Ezért egy jótanács: Pontosan 7-re!"

2. A másik csalódás ma délután ért. Egyik barátom Söldenben szakácskodik és most mesélte, hogy az ottani Gulaschsuppent egy az egyben konzervből készítik. Csak megmelegítik, egy-két Semmelnt nyomnak mellé és már eheti is a "majom".
Mindig is gyanús volt, mert mindegyik Hüttében ugyanolyan az íze. A jól elkészített magyar gulyáslevest egyértelmű, hogy nem übereli, de azt mégsem gondoltam volna, hogy CSAK egy előre elkészített konzervből van.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.