Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síbakancs választás topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
kyoshozozo
153 élménybeszámolót írt
153
12 éve tag
2013.10.01. 17:51
Nekem nem ilyenem van, de a belső az hasonló az én Atomic csukáméhoz.....
A tépőzár a hátsó, állítható spoilert tartja, bár szerintem az a kihúzható izé a Tiéden ugyanazt a célt szolgálhatja.
Én beszoktam kötni/fűzni a belsőt, mert úgy sokkal könnyebb beletuszkolni a lábam a külsőbe.
Hát, én csak ennyit tudok hozzászólni!
Előzmény: (Lackó 161044)
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2013.10.01. 16:58
Tegnap nem bírtam magammal, és jelképes összegért magamhoz vettem egy új családtagot.
Eddig azt hittem, hogy tudom, mi az a kemény cipő, de igazán csak most szembesültem vele.
Flexre pedig végtelent saccolok, valami iszonyat. :-)

De pofás kis darab, nem lenne rossz megbarátkozni vele.


Pár dolog viszont van, amit nem tudok, és hátha ti igen:

1. Flex ezen állítható? A hátul (vádlinál) lévő két csavar fix (mint a Langemon) vagy azzal lehet a flex-szel trükközni. (Nyilván puhábbra kellene venni a flexet, ez így beteges.)

2. A belső cipő felső hátsó részén van egy kis tépőzárdarab, az mi lehet, mit lehet oda ragasztani? (Esetleg vastagítást a nyeszlett vádlisoknak?)

3. Aki ilyesmit használ, szokott-e fűzőt tenni bele és használni, vagy utcai célokra felesleges pöcsölni vele?

4. Mi a búbánat az utolsó képen is látható, vádlinál kihúzható izé? Olyan, mintha valami akasztó lenne.

5. Akinek van ilyen, tudja, használni, lehet ebben létezni, síelni? :-)

Kösz.

https://sielok.hu/fotoalbum/990917/kep/1/
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.