Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Valmorel / Saint Francois Longchamp topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1159 élménybeszámolót írt
1159
20 éve tag
2014.12.13. 20:32
Hát ez a Doucy a mi időnkben még nem volt. Nézegettem a térképen meg próbáltam az sí árakat összehasonlítani, de nem lettem okosabb. A Valmorel és a La Grand Doman között az 1 naposban 2 Euro a különbség. Létezik, hogy önálló Valmorel több naposban nincs is? Meg mintha lenne csak Doucy, és az majdnem fele (1 naposban), de mint néztem, itt egy hosszú zöld meg egy nagyon rövid kék van. Ha a kezdő társ ezen hamar túllép, és gondolom ez már az első nap után meglesz, akkor neki is inkább a Valmorel. (Azaz La Grand Domen). A gyors kabinoson általában többen vannak, de ha szétnéz másfelé, talál olyan széles pályákat ahol senki sem zavarja a szabad csúszásában. Aztán később ha van kedve átnézni a retro oldalra is, had menjen. A Madeleine felvonó egy élmény. Mindegy, hogy ide jössz vissza az aljába vagy átmész a másik oldalra. Ne ijedj meg, ha előszőr nem látsz székeket, vagy hirtelen begyorsít. Ez a rész talán a legjobb a kezdőknek, Széles kék és itt mindig kevesebben vannak, mint a La Belle-hez közelebbi részeken.
Amúgy ha valaki át akar menni a másik oldalra és délelőtt elindul, még egy kezdő is simán vissza tud érni a Roset és a többi zárásáig, hogy vissza tudjon menni Doucy-ba.
Előzmény: (The Mule 175537)
The Mule
15 élménybeszámolót írt
15
13 éve tag
2014.12.12. 18:54
Üdv! Köszönöm a választ! Doucy-ban lesz a szállásunk!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.