Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síléc választás

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síléc választás
2015.01.17. 12:40
Akkor csak belezavartunk kicsit. Örülök. :-)

Igen, vannak rocker sík, de ez nem ilyen egyszerű dolog, mert többféle rocker is létezik. Ebbe most nem megyek bele, ez egy hosszú téma, és azt hiszem, van topikja is. (Talán éppen én nyitottam.)

Neked, mint középhaladó síelőnek nincsen jelentősége a rockernek, bárki bármit is mondjon. (PR dumáknák nem dőlünk be!)Ha van egy kis "tip rockersége" a sídnek, az nem baj, de szerintem nagy pluszt sem fog adni. Full rockert vagy erősen tip rockert én nem ajánlok neked, mert bizonyos dolgokat épp, hogy nehezebb velük megtanulni.

Azért rakok be pár képet, azokból meg fogod érteni a rocker lényegét.

"picit hosszúnak éreztem az elejét ,de nyilván a nem tökéletes ( vagy rossz ) technika miatt .
Viszont az biztos ,hogy nagyobb sebességnél remegett , kicsit instabilnak éreztem ."
Ide a rozsdás bökőt, hogy a kellő időben nem került kellő terhelés a sí elejére! Amivel mentél, az nem egy rossz sí, tehát szinte biztos vagyok benne, hogy a sítechnika volt a ludas. (Bár halkan hozzáteszem, hogy ez nem teljesen biztos, én is álltam már olyan sín, aminek nem lehetett rendesen megterhelni az elejét, egyszerűen rossz volt a léc formája és súlypontja.)
rocker.jpg
rocker-camber.jpg
rocker-img-3.gif
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.