Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síléc választás

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síléc választás
2010.11.29. 22:10
Halihó Laci!

"A gyári versenyzők fogalma, ugye világos?"
- nem!

Ebből következően a gyári léc fogalmának is világosnak kellene lennie.
- Rosszul gondolod (szerintem) a síszerető számára nem a valodizmus (realizmus) a fontos!

Annak is világosnak kellene lennie, hogy a gyárak az eladási marketinget általában, (tisztelet a kivételnek), a fentiekhez igazítják.
- Milyen fentiekhez, mit viszonyítanak?


A cél az ELADÁS.

- na ez igaz!

Mert ugye, ki ne szeretné magát Bode Miller helyébe képzelni?

- én szeretném!

Ezért aztán (amúgy évtizedek óta) megy a marketing kavarás, félrevezetés.

- Ez természetes, elmúltunk 18 évesek, nőjünk fel!


Az igazság pedig drasztikusan máshol lakik. Világosan kell(ene) látni, hogy az amatőrök világa nem a gyári versenyzők világa.

- ebben Laci 100%-osan igazat adok Neked!

Mondhatná valaki, hogy látjuk. De ha végigolvasom a hozzászólásokat, nem ezt tapasztalom.

- Én se de, ez az élet rendje. És nem tartom valószínűnek, hogy ez változni fog!

Azért az igazsághoz tartozik, hogy a free világa alapos erjedést indított.

- Lehet, de nem érzem a kohéziót!

Visszatérve az eredeti témához, az amatőr világ jelentős része most is a „gyári” lécekről álmodik. Jó lenne nem gyári/bolti kategóriákban gondolkodni, mert az amatőr síelők számára legyártott hihetetlenül jó minőségű, profi-top lécek ott sorakoznak a „boltok polcain”.

- Ebben igazad van! A bolti lécek is hihetetlenül jók és jó minőségben készülnek, de nem ugyan az a forgató könyv......

Szívesen olvasnék (akár itt is), a „bolti” kategóriák minőségi jellemzőiről világos, szakszerű, érthető, a GYAKORLATBAN MEGTAPASZTALT JELLEMZŐKET.
Lehet, hogy nincsenek ilyenek? Vagy csak én nem bukkantam rájuk?

- Laci! Rájöttem! Elbeszélünk egymás mellett, de nem először!

- Semmi baj nem van a bolti kategóriával! Full minőség, teljesen alkalmas rekreatív célokra!!! Tökéletes kielégítést biztosít a sítársadalomnak!!!

DE VERSENYZÉSRE ALKALMATLANOK ismétlem ALKALMATLANOK


- Ez a különbség az általam definiált "gyári" és "bolti" lécek között!

Ennyi! Se nem több, se nem kevesebb! PONT.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.