Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Talpasok Upponyban

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Talpasok Upponyban
2011.06.02. 14:03
Úgy látom, hogy lelkes a csapat, szép társaság gyűlik majd össze :) A 9-11 hétvége Áronnak nem jó, én ezért a 16-18 vagy 23-25 valamelyikét javasolnám. Jelezzétek, hogy melyik NEM jó! Érkezés alapesetben pénteken, távozás vasárnap, de lehet korábban érkezni és tovább maradni :) Az sem gáz, ha valaki csak szombaton jön, de bringázni, főzni, enni-inni nem árt idejében nekifogni :) A vendégházban a szállás tavaly 2800 Ft/fő/éj volt, idén is kb. ennyivel kell számolni, a sátorhely nem kerül pénzbe. Csináltam egy dudli táblát, beleírtam az eddigi jelentkezőket - vendégházba - de változtathattok rajta igény szerint. 14 fő fölött is van szállás lehetőség párszáz méteren belül, az egész falu nem sokkal több, ezért nyugodtan írjon vendégházat mindenki, aki tetőt szeretne a feje fölé :)

Sörapu már jelezte, hogy vállalja a sörfelelősi tisztet...

http://www.doodle.com/7dkxsct4u8wukwez

szerk: egyeztettem Gézával, a ház a mienk a két hétvége közül bármelyiken és plusz szállással sem lesz gond, de idén - idegenforgalmi adóval - 3000 Ft/fő/éj.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.