Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

tahiraktomi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (25)Időben csökkenő Időben csökkenő
tahiraktomi
25 élménybeszámolót írt
25
17 éve tag
2013.04.05. 08:07
Ha a youtube ablakban átállítod a HD minőségű lejátszásra, akkor nézhető lesz.
tahiraktomi
25 élménybeszámolót írt
25
17 éve tag
2013.04.03. 14:07
Sziasztok!

Sokat gondolkodtam közszemlére tegyem-e magam, de a tudásvágy győzött.:) Nem akartam semmi konkrétat síelni, csak ami jól esett. Mindkét videóban van egy-egy hibám, amit természetesen már menet közben is észleltem.. Kíváncsian várom a véleményeteket, tanácsotokat!

Kattints a képre a videó megtekintéséhez:


Kattints a képre a videó megtekintéséhez:


Bocs a minőségért, ezt tudja a telefonom..
tahiraktomi
25 élménybeszámolót írt
25
17 éve tag
2012.11.21. 21:18
Sziasztok!

Engem a pontos cím érdekelne. Egyelőre fogalmam sincs hova menjek.:)
tahiraktomi
25 élménybeszámolót írt
25
17 éve tag
2012.11.15. 05:40
Mi erős tanulási szándékkal megyünk, szóval hattól lehet indítani 2-3 sörrel és mire az elfogy mi is ott vagyunk..:)
tahiraktomi
25 élménybeszámolót írt
25
17 éve tag
2012.11.13. 15:35
Sziasztok!

Másodmagammal nagyon szívesen részt vennék a következő SVS-en, de sajnos 19:00-ig meló. Van esély esetleg későbbi kezdésre, vagy csatlakozhatunk késve is? Esetleg budapesti helyszín?

Üdv,
Tomi
tahiraktomi
25 élménybeszámolót írt
25
17 éve tag
2012.10.09. 12:13
Sziasztok!

Remek volt olvasni az elemzéseket, nagyjából én is hasonlóakat gondoltam, csak megírni nem mertem..:) Én "Sapi" mellett tenném le a voksom..

Találtam pár videót, ami talán titeket is érdekelhet, ha már "Narit" és "Sapit" hasonlítgattuk. Különböző nemzetek demonstrátorai(?) síelnek rövidet, hosszút, és szabad köröket. Érdemes megnézni a teljesen eltérő technikákat. Elöljáróban annyit, hogy van benne jó is rossz is, de olasz biztosan nem lennék..:)

Hosszú:
Kattints a képre a videó megtekintéséhez:


Rövid:
Kattints a képre a videó megtekintéséhez:

Kattints a képre a videó megtekintéséhez:


Free run:
Kattints a képre a videó megtekintéséhez:


Kíváncsian várom a véleményetek.
Üdv,
Tomi
tahiraktomi
25 élménybeszámolót írt
25
17 éve tag
2010.04.01. 16:16
Én ezt nem értem.. Ha a Harakiri 78% és ezek szerint csak 35° a meredeksége, akkor az inkább egy piros pálya lejtése, mint egy nagyon durva fekete pályáé. Hogy is van ez?! Tényleg nem értem..
tahiraktomi
25 élménybeszámolót írt
25
17 éve tag
2010.01.15. 20:06
Sziasztok!

Valaki járt erre esetleg? Hóhelyzet? Valami biztató infó az összes pálya megnyitásáról? Vagy túl nagyok az igényeim?:)

Üdv,
Tahirák Tamás
tahirak@freemail.hu
tahiraktomi
25 élménybeszámolót írt
25
17 éve tag
2009.02.24. 09:00
Sziasztok!

Visszamondás miatt van még két szabad helyünk március 7-14 közötti risouli utunkra! Sürgős!!!
Érdeklődni: 06/70 7746205
tahiraktomi
25 élménybeszámolót írt
25
17 éve tag
2009.02.22. 15:04
Teljesen összezárt lábakkal???? Na ez ritka nagy butaság!! Ne tedd te sem Vid! Az a korszak már elmúlt..:)
tahiraktomi
25 élménybeszámolót írt
25
17 éve tag
Topik: Bánkút
2009.01.13. 23:04
Köszönöm tanácsod, de visszaolvastam miről megy a vita. Nem véletlenül írtam, hogy nem voltam ott, és azt sem, hogy nem akarok belefolyni a vitába.. Ez egy példa volt, hogy a te tájékozottságod, sem teljes, vagy ha teljes, akkor, ahogy Szab is mondta lehetnél te az aki megteszi az első lépést! No mindegy, én ebben a témában nem vagyok érintett, így részemről le is zárom, illetve ha megbántottalak valamivel, akkor bocsánatodat kérem!

Üdv!
tahiraktomi
25 élménybeszámolót írt
25
17 éve tag
Topik: Bánkút
2009.01.13. 17:17
Tisztában vagyok vele, hogy nem megoldhatatlan dolog egy víztározó megfelelő bélelése. Én arra próbáltam rávilágítani, hogy nem minden olyan egyszerű, hogy gyorsan egy befektető, új pályák, új liftek, hóágyúrendszer stb. Az összeg amit írtál még mindenképpen kellene! Vagy még több.. Ez van sajnos! Rossz hasonlattal élve sz*rból nehéz várat építeni...
tahiraktomi
25 élménybeszámolót írt
25
17 éve tag
Topik: Bánkút
2009.01.13. 15:41
Sziasztok!

Én nem akarok belefolyni ebbe a vitába, de Szabbal kell egyetértenem. Nem voltam még Bánkúton és valószínűleg nem is leszek! Csak a víztározóhoz szeretném hozzátenni, hogy a Bükk karszthegység! Ez annyit jelent, hogy minden felszíni víz a föld alatti üreg-, illetve barlangrendszerbe szivárog! Kedves Hogwash! Próbálj meg fürödni egy kád vízben, miközben a dugó ki van húzva! Na ez itt is a helyzet, a fafejű nemzeti parkosokról nem is beszélve! Persze tudom, hogy lehetne megfelelően bélelni a tározót, de az még több pénz, ami nincs! Szóval először tájékozódj és utána jöhetnek a javaslataid!

Üdv!
tahiraktomi
25 élménybeszámolót írt
25
17 éve tag
2009.01.13. 15:25
Sziasztok!

Márciusban is lesz elég hó! Mi március 7-től megyünk, de még áprilisban is síelhető szokott lenni. Célszerű rákeresni az elmúlt évek hóviszonyaira és ott mindenki személyesen megbizonyodhat róla, hogy márciusban is lesz bőven hó! Ha jól emlékszem tavaly 120 centi volt, két éve meg 190 centi.. Szerintem ennyi elég..:D

Egyébként még van szabad helyünk március 7-től, szóval ha valakit érdekelne, keressen meg a lenti email címen!

Üdv!
tahiraktomi
25 élménybeszámolót írt
25
17 éve tag
2008.12.11. 13:05
Sziasztok!

Tud valaki bármilyen infóval szolgálni a nyitással kapcsolatban? Ha jól tudom holnap nyitnak, de az a 10-30 centi hó, ami van elég kevéske..

Előre is köszi!
Üdv
tahiraktomi
25 élménybeszámolót írt
25
17 éve tag
2008.09.18. 17:12
Valóban nem rossz hely.. Tavaly mi is ide szerveztünk utat, és nagyon jól éreztük magunkat! Annyiban egészíteném ki a leírtakat, hogy fénykép NEM kell a bérlethez, mert kártyát adnak, illetve a szállásról még annyit, hogy nagyon jó, csak a busz nem tud oda felmenni! És elég macerás a sok cuccal felsétálni..:S Kb. 800 méter.. Persze van vmi busz, de nagyon nem lelkesedtek amikor meglátták mennyi cuccot akarunk bepakolni.. Ez apró kellemetlenség, ettől még mindenki nagyon jól érezheti magát!:)

Üdv: Tomi
tahiraktomi
25 élménybeszámolót írt
25
17 éve tag
2008.01.05. 22:57
Üdv!

Még sajnos nem volt szerencsém kipróbálni Eplényt, de ami késik nem múlik! Nem is emiatt írok.. Szerintem, ha vhol van egy parkolást tiltó tábla,és ott parkolnak, akkor a rendőrnek igenis büntetnie kell! Ha teli a parkoló, ha nem! Neki ugyanis az a dolga, hogy betartattassa a KRESZ-t! Nem mérlegelnie kell, nem elmagyarázni a szabályokat az autósoknak, hanem büntetni! Miért is? Mert, ha nem büntet és ellenőrzik, akkor őt fogják büntetni! Szóval a rendőr is csak egy dolgozó! Aki a munkáját végzi! Ennyi.. Ezért nem őket kell szídni! Ja és semmi közöm semmilyen közeghez! Ez csak a véleményem volt!

És egy jó tanács: tanuljatok meg parkolni!!! Nem kell kihagyni fél autónyi helyeket és lesz több kocsinak is hely!!!
tahiraktomi
25 élménybeszámolót írt
25
17 éve tag
2007.10.13. 22:51
Üdv!

Én egy Elan Magfire 8ast nyúzok, és teljesmértékig elégedett vagyok vele! A Magfire 8 és 10 leginkább radiusban különbözik a Magfire 12től.. A 12es radiusa nagyobb, és az okosak azt inkább a szűzhavas terepkere javasolják, míg a 8as és a 10es egyaránt megfelelő pályán és a mély hóban is! Én kb fele-fele arányban használom pályán és azon kívűl a lécet! Csak ajánlani tudom! Mondjuk a 10est! Szerintem azzal jobban jársz! Na persze ez a te döntésed lesz! Ja és még annyit, hogy én magyar létemre teljesen Elan-párti vagyok! És nem Atomic...
tahiraktomi
25 élménybeszámolót írt
25
17 éve tag
2007.06.25. 17:15
Na akkor én sem hagyom ki a kedvencemet.. Az Oakley ski team videója.. Nagyon kemény!!!

Kattints a képre a videó megtekintéséhez:
tahiraktomi
25 élménybeszámolót írt
25
17 éve tag
Topik: Koralpe
2006.12.29. 00:33
Rendben! Megkereslek.. Bár idén Franciao. felé vesszük az irányt! Amit kihagytam az előző hozzászólásból: Az egyik vendéglő.. Istenien főznek, és nagyon vendégszerető a személyzet is! A vendéglő nevére nem emlékszem..:)
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.