Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Réka által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Réka
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2014.02.14. 07:26
Sziasztok! Két kisgyerekkel szeretnénk menni síelni, akik síelgetnek már/Mátraszentistvánon már többször/. Murau és Hinterstoder közül melyikat ajánljátok. Hnterstoderben még soha nem jártam, szívesen fogadnám a leírásotokat a helyről, mennyire kék pályák a kék pályák.
Kösznettel: S. Réka
Réka
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2008.11.25. 08:48
HOTEL GUTJAHR ****
Ausztria, Abtenau
Erről hallott már valaki? Van valakinek infomrációja, tapasztalata?
Réka
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2008.11.07. 13:53
Kedves Coolmann!

Köszönöm az infokat!
Réka
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2008.11.07. 08:07
Kedves Mindenki!

Segítségeteket szeretnémkérni: családi síelést, szánkózást, fürdőzést tervezünk. Scladming vagy Bad Hofgastein? Melykik alkalmas inkább kisgyermekes síelésre, kirándulásra? Bad Hofgsteinben vannak liftközleki szállások vagy át kell menni az autóúton és síneken (térképet nézegettem)
Hochwurzenhez közeli szállást tud valaki nekem ajánlani? Nem szeetnénk 4 napig autóba ülni.Segítségeteket előre is köszönöm.
Réka
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2007.03.05. 08:12
Sziasztok!

Számomra a honlapokból nem derüt még ki, hogy Dorfgstaeinban és Bad Hofgasteinben vannak pályaszálások illetve, azt szeretném megtudni, hogy a felvonók közvetlenül a fluból idnulnak vagy mindenképpen kell autózni vagy buszozni a felvonókhoz.
Köszönöm a segítségeteket előre is.
Réka
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.