Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

szabinyo által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (18)Időben csökkenő Időben csökkenő
szabinyo
18 élménybeszámolót írt
18
12 éve tag
2018.03.03. 20:07
Udv. Csutortokon kekes erdekel ?
Van meg 2 hely.
Debreceni indulas
Előzmény: (Demizson 200309)
szabinyo
18 élménybeszámolót írt
18
12 éve tag
2017.01.03. 21:05
Udv.
Szombaton tervezunk egymapos Szlovak ( Kubinska Hola )csuszkalast. Esetleg valakinek lenne kedve betarsulni ?
Indulas 5:00 korul Debrecenbol, opel zafira-val.
Si-snowboard vegyesen.
szabinyo
18 élménybeszámolót írt
18
12 éve tag
2016.01.06. 10:44
Udv. Eloszor jartam ezen a palyan, de eleg nagy csalodas volt.
A megkozelithetosege teljesen jo, utminosege is ok. Parkolo is van, bar nem sok. A palya hossza is rendben volna csakhogy nem gondozzak a palyat. Ez rendkivul kellemetlenne teszi a snowboardozast.
Nembeszelve arrol hogy a tanyeros felvono alatt abszolut el van hanyagolva a nyomvonal. Snowboarddal igazi kuzdelem feljutni, feler egy sikerrel. Nem csak a boardosokat erintette ez rosszul hanem a sielok is nemegyszer kiestek a jegbefagyott 15-25 cm !!!! mely vajatbol.
Ha ezek nem lennenek akkor meg talan mennek meg oda csuszkalni. De ennek tudataban nem valoszinu .
Egyebkent az arak olyanok mint itthon,es az emberek is segitokeszek.
A napijegy 90 lei. Egy forraltbor 2dl - 5lei.
szabinyo
18 élménybeszámolót írt
18
12 éve tag
2015.02.07. 20:59
Udv . A mai nap eleg katasztofalis volt. Az osszes parkolo tele volt, 20 perc sorbanallas a penztarnal, 15-20 perc a felvononal. Ha mindez nem eleg, jott egy kis aramszunet :-( Kellemetlen emlekek a mai naprol ;-((
Persze nem a ti hibatok h sokan voltam . A termeszet adta lehetosegek eleg minimalisak. Hegyet nem lehet csak ugy teremteni ;-))
szabinyo
18 élménybeszámolót írt
18
12 éve tag
2014.02.18. 16:34
Hy.koszi a jokivansagokat. Mar jobban vagyok. Csak az a baj , hogy nincsenek meg az emlekek. Ezt sajnalom a legjobban. A balesetem egyensulyom elvesztese miatt "tortenhetett" szerintem. Nem voltam vakmero, es nem is fekete palyan mentem. A legviccesebb hogy zold palyan tortent az eses. Esetleg annyi jotanacsot adhatok hogy mindig mindenki legyen ovatos es korultekinto. Ja es a legfontosabb : BUKOSISAKOT HASZNALJATOK+biztositas !!!!!!
image.jpg
szabinyo
18 élménybeszámolót írt
18
12 éve tag
2014.02.15. 13:12
Kedves síelős társaim!
Szerencsére sikerült eljutnom Franciaországba síelni.Sajnos 3 nap után olyan balesetet szenvedtem,hogy mentőhelikopter vitt a Grenoble-i kórházba Schumi mellé.A legfontosabb: BIZTOSÍTÁS NÉLKŰL EL SE INDULJATOK !!!!!Nekem közel 1 mft lett a számla a mentésért és az ellátásért.Ha nem lenne biztosításom ,most nézegethetném a pénztárcám.Ezért nem győzöm hangsúlyozni: higgyétek el megéri azt a pár ezer forintot a biztonságotok.
Remélem megfogadjátok egy pórul járt síelő jótanácsait.
Balesetmentes síelést.....
szabinyo
18 élménybeszámolót írt
18
12 éve tag
Topik: La Norma
2014.02.11. 09:14
10 napot sikerült itt eltöltenem, de sajnos balesetet szenvedtem csütörtökön és semmire sem emlékszem hétfőig.
MINDENKINEK JAVASLOM HOGY KÖSSÖN BIZTOSÍTÁST !!!!
A pálya szuper , a hóviszonyok nagyon jók.Az emberek is kedvesek.
szabinyo
18 élménybeszámolót írt
18
12 éve tag
2014.01.02. 16:28
Köszönöm !!!!
Az egyik páros jegyet sikerült megnyernem !
Élni fogok a lehetőséggel.
BUÉK.....
szabinyo
18 élménybeszámolót írt
18
12 éve tag
2013.02.15. 20:59
Sok-sok várakozás után végre sikerült eljutnom a tőlem 397 km távolságra lévő Eplénybe.
A látvány csodálatos volt.Negatív kritikát egyáltalán nem tudok mondani,akármennyire erőlködnék.Talán csak a távolság.De már tavaly óta szeretném kipróbálni és végre idén összejött.
Rengeteg parkoló van,barátságos a környék :-)
A pálya: számomra az eddigi legszuperebb.Mint hosszra,mint minőségre.Sőt, szerintem az ország legjobb síterepe.Számos szintű és hosszú pályáival rengeteg élménnyel lettem gazdagabb.Tökéletes a pályák állapota és a kiszolgáló személyzet hozzáállása.A felvonók is szuperül működtek.
Rendkívüli elégedettséggel jöttem el este.Minden bizonnyal még idén visszatérek :-)
Továbbá a fórum hasznát is bizonyítja, hogy sikerült az " útitárskeresés " c' rovaton keresztül eljutnom Eplénybe.
Mindenkinek ajánlom ! Kezdőknek,profiknak,családoknak,versenyzőknek....
szabinyo
18 élménybeszámolót írt
18
12 éve tag
2013.01.27. 20:19
Egy kis élményt szeretnék megosztani veletek.
DE EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM !!!!!!!!!
Sajnos negatívumként tudnám a mai sí és snowboardozást értékelni Sátoraljaújhelyen.
Reggel a kezdeti nehézségeket leküzdve érkeztünk meg Sátoraljaújhelyre.Első akadály: megtalálni a pályát :-((
Nincs kitáblázva sajnos,vagy jól el van dugva !!! 8-an mentünk de senki se látott táblát.Ez még lehet a mi hibánk.Nem gond,gyerünk tovább.Második akadály:parkolót találni a sípálya közelébe( lehetetlen). Kivéve ha 8.45 re odaértünk volna. Nyitás után félórával nincs parkoló :-((
Mindegy,megoldottuk.Megvettük a jegyet ami viszonylag olcsó 3900 ft a felnőtt napijegy.Ez volt az egyetlen pozitívum,mindaddig míg nem kezdtük a csúszást.A felvonó elég furcsa működésű.Akkorát ránt ,hogy egy kezdőnek biztos elmegy a kedve tőle.Mindegy bele lehet jönni.Aztán amikor azt hittem felértünk,rájöttem hogy a pálya 3/4-nél járunk.Itt vége a felvonózásnak.Arra semmi esély, hogy oldalra kihúzodjak bénázni,esetleg a deszkát felcsatolni.Ott ha elengedem a felvonót azonnal menni kell(ene),ami nem egyszerű mutatvány ugyanis a pesti hullámvasút költözött a 2 pálya közzé.Aztán jött a meglepi,hogy nem hó van a pályán hanem full jég !!!
Betonkeményre fagyott a pálya.Nem foltokba hanem mindenhol.Az már nem is zavart, hogy csak egyenes pálya van.Elesni életveszély lett volna.Igy az első lecsúszás után úgy döntöttünk eladjuk a napijegyünket és továbbállunk :-((
Sikerült is eladni 2000/db áron és átmentünk Bánkútra.
Elég keserű szájízzel telt a mai nap :-(((
EZZEL SENKIT NEM AKAROK MEGBÁNTANI ÉS A PÁLYÁT SE AKAROM ROSSZ SZÍNBE FELTÜNTETNI !!!
szabinyo
18 élménybeszámolót írt
18
12 éve tag
Topik: Bánkút
2012.12.24. 08:07
Szerdán is üzemel?
szabinyo
18 élménybeszámolót írt
18
12 éve tag
Topik: Bánkút
2012.12.21. 22:57
most mi a helyzet Bánkúton? valami személyes info?
szabinyo
18 élménybeszámolót írt
18
12 éve tag
Topik: Bánkút
2012.02.16. 21:41
Sikeresen hazaértünk.Kitűnő állapotban volt a pálya.Az utak remekül járhatóak.Ma a C felvonó üzemelt.Kb 60-80 ember volt kinn.Az idő csodálatos volt,szikrázó napsütés.Biztos hogy nem volt minusz.Volt szerencsém kipróbálni ma a snowboardozást is,több-kevesebb sikerrel.Remélem 2 hét múlva ismét tudunk menni.
szabinyo
18 élménybeszámolót írt
18
12 éve tag
2012.02.08. 21:51
Na ne már.Komolyan csak 7végén van nyitva?jövöhét csüt. mennék.
szabinyo
18 élménybeszámolót írt
18
12 éve tag
2012.02.07. 19:15
Sziasztok.Mennék síelni és érdeklődnék kinek mi a tapasztalata a tokaji sípályáról.
Sítudásom : 1x már voltam több kevesebb sikerrel.Előre tudok menni csak ne jöjjön kanyar,meg ne keljen megállni :)
szabinyo
18 élménybeszámolót írt
18
12 éve tag
2012.01.27. 08:00
Köszi a jó tanácsokat.De amatőrként először a hazai pályákat akarom bejárni.Bánkúton még abból a felvonóból is kiestem :(
De nem adom fel.Már vettem jobb cuccokat és már tervezem az Eplényi sípályát februárba.
szabinyo
18 élménybeszámolót írt
18
12 éve tag
2012.01.12. 12:07
Sajna be kellett mennem melózni,és még nem szedtem le a naptárból.
Előzmény: (Robin 130301)
szabinyo
18 élménybeszámolót írt
18
12 éve tag
2012.01.10. 18:37
Hello emberek.Ma elkezdtem a síelést.Életemben először sielek.Bánúton probálkoztam.Egész jo kis sport ez.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.