Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Gletscher7 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (16)Időben csökkenő Időben csökkenő
Gletscher7
16 élménybeszámolót írt
16
2 éve tag
2024.02.09. 06:52
Üdvözlet! ( Ausztriában se sokkal jobb)
QR kódos rendelés... Van nálam mindig mobil, de szinte csak vészhelyzet esetén veszem elő. Nem szeretem.
Szervíz/ boltban, béreltem volna egy kisebb boardot, próbára. Előbb regisztráljak, QR kód, aplikáció letöltés, stb. Áhhh.
Már fordultam is ki, nem akartam még 1 percet sem vesztegetni a huza-vonára.
Miért gondolják azt, hogy mindenki a mobillal a kézben akar élni? Anélkül már levegőt se tudnak venni.üdv! Jó havat!
Előzmény: (csabor 220712)
Gletscher7
16 élménybeszámolót írt
16
2 éve tag
2024.01.23. 08:39
Üdv!
Burton performance midweight socks- zonit ne vegyetek, csúszni semmi kép.
Fekete színű, tele burton felirattal.
Karácsony előtt store13 felé jártam benéztem , vettem két zoknit. ( egy nőit és 1-t magamnak) Nem láttam melegnek tűnő, vastag zoknit, csak vékonykákat. kérdésre, eladó szerint azért vékony, mert ez már kompressziós, a kompresszíó hatása fontosabb mint a melegen tartás?- gondoltam. még egyszer kértem , jó meleg zoknit keresek, stb. Ezt ajánlja, ez jó.
Van minden féle, -Burton is - de vastag zoknim, mind kiváló.
jan.17-én kipróbáltam az új szerzeményt. 10 perc után mintha jég satuban lenne fagyva lábfejem, így jöttem le a hegyről ( Aineck A1 ). Talstazion -mellett van helyi sí bolt-szervíz. Meg sem álltam csak a bejáratban. Vettem egy snowboard zoknit, NEM KOMPRESSZIÓST, és ott boltban kicseréltem.Egész nap rajtam volt, semmi fázás. Jó havat!
( kértem eladót, hogy segítsen női zoknit találni 39-41méretű lábra és magamnak, nem látom méretet sem mert nincs nálam szemüveg. Erre sikerült neki S méretet adni nőiben, nekem meg a fent írt jég-akkut, ami vagy hamisítvány, vagy rossz gyártási széria. Gratula store13-nak. )
Gletscher7
16 élménybeszámolót írt
16
2 éve tag
Topik: Nassfeld
2024.01.23. 05:45
Nem kell. Nem is kellett sosem. Ugyan ember, mit gondolsz? Ha elkezd esni a hó, hó lánc nélkül nem tudsz autókázni.Mikor fel /le hajtasz egy útra, ha kivan rakva a hó lánc tábla, téged hoznak ki fizető félnek, bármilyen kár vagy költség merül fel miattad, ha nem használsz láncot. + nem tudsz haladni 1 métert sem.
No mindegy. Ha van időd, megmutatom hogy kell, fel és le szerelni a láncot. Ma még itthon vagyok, Bp. 16 ker. üdv és jó havat! Mózes Gábor
Előzmény: (cstamas 220442)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Gletscher7
16 élménybeszámolót írt
16
2 éve tag
2024.01.07. 07:45
Üdv!
Imádom:
Minta szerű apróbetűs rész a K end Há, feltétele: ha nem ismert a sérült tartózkodási helye... Ha meg pályán kívül síelsz, eleve buktad.
X pályán vagyok itt és itt, így jelentkezik be az ember.

ez ugyan olyan kibúvó mint Generali: ha az orvosi segítség helyére visz a helikopter, nem fizet. --A hegy lábához elég lesz pilóta Úr! Onnan majd stoppolunk!

mind két biztosító Móricka vicc kategória.

Ami tuti jó: EU-s biztosítási kártya. Arra ellátnak.

Kérdés: mi van, ha kórházi kezelés ideje alatt, le jár az EU kártya érvényessége? ( konkrétan: 01.18-án jövünk haza, de pont 2024.01.18-ig érvényes Eu-s kártya. )

Helis mentés, szerintem 1,5- 5 millió Ft.
10 millió Ft. már betakarja biztos. Ami ennél kevesebbet ad rá, nem jó.

Allianz -ot elvből nem választom, most nem részletezném az ok miatt.
Marad a többi biztosító..

Jó havat! Mózes Gábor
Előzmény: (Brockey 220082)
Gletscher7
16 élménybeszámolót írt
16
2 éve tag
2024.01.05. 19:55
Üdvözlet!
Még nem voltunk helikopteres mentés elszenvedői, szerencsére.

Generalinál:
Van mentőhelikopteres mentés kategória, de már nem térít:
" mentő helikopteres szállítás szárazföldi egészségügyi ellátóhoz " esetén.

Majd megkérjük pilótát, hogy ne vigye a sérültet a kórházba, csak a hegy lábához?
Rafináltak ezek.
Valahogy nem találni, olyan biztosítást, amiben le lenne írva: Helikopteres mentés és szállítás díját egyaránt megtérítik.
Gletscher7
16 élménybeszámolót írt
16
2 éve tag
2023.01.26. 14:25
így már szebb, 2023.01.23-i beszámolóban írta, " de az üzemeltetők nem bíznak semmit a véletlenre," erre gondoltam trollkodni, hogy 68 ájró a napi jegy... hihihi
Előzmény: (WAndrea 217503)
Gletscher7
16 élménybeszámolót írt
16
2 éve tag
2022.12.02. 09:19
Hólánc és pár ezer euró. Nem érhet meglepődés!
jó havat! üdv! G.
Előzmény: (meggie1 216529)
Gletscher7
16 élménybeszámolót írt
16
2 éve tag
2022.10.19. 07:06
Sölden. Jó havat!
Gletscher7
16 élménybeszámolót írt
16
2 éve tag
2022.02.11. 15:57
Üdvözlet!
Számításban veszlek.
Hétfőn megyünk, ha holnap nem módosul az időjárás előrejelzés.
kérdés. kedd vagy szerda is jó lenne?
( holnap kiszúrjuk mikor a legnaposabb, és akkor mennénk. )
üdv! M. Gábor
Előzmény: (Taormina 215226)
Gletscher7
16 élménybeszámolót írt
16
2 éve tag
2022.02.11. 07:55
Hellóka! Most hétfőn, reggel megyek Stuhleckre. Korai indulás, vissza 14 óra koroli indulás Budapestre. Ha nagyon jó a palya csak akkor maradunk tovább. Indulás, BP. 16 kerbol, 05:30 körül. Tel: 06 20 2197131, délután vagyok elérhető. Üdv. M. Gábor
Előzmény: (zsuzska11 214931)
Gletscher7
16 élménybeszámolót írt
16
2 éve tag
2022.02.09. 13:25
Hello. nem.

de rögtön látták mit rontottak el.
Megcsinálták, 10 perc alatt.

Soha többet nem viszem itthoni szervizbe.

Többször jártunk így.
ennyi.

üdv! Jó havat!
Előzmény: (nimbus2 215018)
Gletscher7
16 élménybeszámolót írt
16
2 éve tag
2022.01.27. 06:26
Köszi.

Szóval, kimondottan jeleztem fenntartásaim a szervizben, sí léc élezéssel kapcsolatban: kértem hogy figyeljen oda, mert volt már rá példa, itthoni szerviz elrontotta a lécek élét, ami irányíthatatlanná tette. Mégis,ugyan ezt sikerült összehozni.

Az Osztrák szervizes rögtön értette, és helyre hozta 5 perc alatt.
Igen, nem vagyunk vér profi minden időnket pályán töltők, de elvárható lenne, ha valaki sí szervizt működtet, ne tegye tönkre mások napját.
Nem értünk az élezéshez, de éppen ezért kerestünk fel egy közeli szervizt. Ez sikerült, köszönet érte matyasfold@sikolcsonzo.hu-nek.

update!
Szerviz elnézést kért, és visszafizetést ígért. Részünkről köszönjük korrekt hozzáállást.
Üdvözlet mindenkinek, jó havat és hideget!
Mózes Gábor
Előzmény: (endre77 214814)
Gletscher7
16 élménybeszámolót írt
16
2 éve tag
2022.01.26. 08:22
Hello!

Azt nem értem, miért élezik meg a léceket ( boardot is ) úgy, hogy nem lehet velük normálisan csúszni.
Mi már jártunk így máskor is: mielőtt kimentünk Ausztriába, itthon "felkészültünk". Bár ne tettem volna most is.

Nem értem , hogy lehet az , hogy mikor mutatjuk az osztrák szervízben a lécet, rögtön látják a hibát és 5 perc alatt orvosolják.
Arról nem beszélve hogy elrontják fél napod, az itthoni " sí-szervízesek "
Nem vagyunk kint sokat, fél nap is számít.
Indulatok nélkül nem tudok erről többet írni.
üdv! jó havat és hideget!
Előzmény: (fezso6 205075)
Gletscher7
16 élménybeszámolót írt
16
2 éve tag
2022.01.26. 08:10
ok.köszi
Előzmény: (Viri 214704)
Gletscher7
16 élménybeszámolót írt
16
2 éve tag
2022.01.23. 07:41
(Üzenetazonosító: 214461)
üzenetet törölném, 24-én holnap tárgytalanná válik.
köszi. M. Gábor
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.