Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

illeskese által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (133)Időben csökkenő Időben csökkenő
illeskese
148 élménybeszámolót írt
148
13 éve tag
2017.01.25. 15:19
Hétfőn amikor elköszöntem, mondtam hogy szerdán is jönnék még egyet délután, nyitva lesz-e? Igen.
Ma 2 előtt értem a síházhoz, miután köszöntem, az Úr első szava az volt hozzám, hogy mindjárt zárunk. Felcsatoltam és lecsúsztam Tettyéig.
Fogok még menni, ha a hasraütés-szerű nyitvatartást lecserélik valami hivatalosra, vagy egy hiteles ember lesz ott akinek lehet a szavára adni.
illeskese
148 élménybeszámolót írt
148
13 éve tag
2017.01.24. 12:43
A buszos ügyfélszolgálaton azt mondták hogy nem tudják sózni, mert természetvédelmi terület. Ettől függetlenül le volt már takarítva annyira, hogy járható legyen szerintem.
Előzmény: (bouquetk 193188)
illeskese
148 élménybeszámolót írt
148
13 éve tag
2017.01.23. 21:19
Ma délután busszal felmentem a Dömörkapuig, mivel a TV-toronyig nem jár a busz. Innen egy jó 20 perc alatt a síházhoz értem, délelőtt telefonon érdeklődtem hogy megy-e a felvonó, pont akkor indultak. 1 körül érkeztem a síházhoz, beköszöntem, majd a már jókedvű felfonókezelő Úr csak annyit kérdezett tőlem: "Hoztál bort?" :D
Kicsit kifújtam magam, fizettem egy napijegyet, megkaptam az övemet és mentem is. Rajtam kívül hárman síeltek még, mint megérdeklődtem ha 10-20 ember összegyűlik, az már tömeg. :) Szokásosat tudom mondani, ajánlott a bőrkesztyű, kövezős léc, és a jó térdek. A pályán persze sok helyen fű, kő, bucka, ettől függetlenül nagyon jól éreztem magam. Nem használtam még hasonló felvonót, de a honlapjukon lévő két képet lecsekkolva nekem elég volt az instrukció, valahogy egyből ráéreztem. Az is igaz, hogy eddig ez a felvonó dolgoztatott meg legjobban, oda kell figyelni, felfelé is megedzi az embert.
Én szorítok még az időjárásnak, egy újabb 20-30 centi nagyon jól esne mindenkinek. 4-kor elmentem, utólag is köszönöm az egyik síelő srácnak hogy levitt kocsival. A lécemet otthagytam, szerdán tervezek még egy kört menni.
IMG-3446.JPG
IMG-3449.JPG
IMG-3451.JPG
IMG-3452.JPG
illeskese
148 élménybeszámolót írt
148
13 éve tag
2016.12.31. 15:12
Mi amikor nyáron voltunk, csak a függőhídra vettük meg a jegyet. A jégbarlang is ott van mellette, ki van táblázva minden.
illeskese
148 élménybeszámolót írt
148
13 éve tag
2016.03.20. 21:29
A síparadicsom attól függ, hogy van-e hó van a pályákon. :D
illeskese
148 élménybeszámolót írt
148
13 éve tag
2016.02.24. 21:54
Vannak olyanok, akik a síelés helyett abból űznek sportot, hogy befizetnek ide-oda azért, hogy szarul érezzék magukat. Mivel angi64 képtelen volt a lehetőségéhez mérten objektívan leírni a véleményét, helyette idehányt valamit, amiből senki se tud meg semmit, és senkinek nem fog megoldódni a problémája. Old generation logic. :D
illeskese
148 élménybeszámolót írt
148
13 éve tag
2016.01.29. 00:58
Nem vagyok oktató, de ezt szerintem így ne:
Kattints a képre a videó megtekintéséhez:
illeskese
148 élménybeszámolót írt
148
13 éve tag
2015.12.31. 14:42
Miért nem indult el idén az aktivitásjáték?
illeskese
148 élménybeszámolót írt
148
13 éve tag
2015.04.11. 19:40
Példát vehetne az összes ország Bhutánról.
illeskese
148 élménybeszámolót írt
148
13 éve tag
Topik: Lopas!!!!
2015.04.06. 16:40
Ez sajnálatos, de ha nekem ilyen drága holmiaim lennének, mindenképp a szobában tartanám őket.
illeskese
148 élménybeszámolót írt
148
13 éve tag
2015.03.08. 21:11
Fantasztikusat síeltem ma. Fél 9-re voltam a pályánál, a kasszánál semmi sor, a parkolóban legfeljebb 40 kocsi állhatott. Délután is talán csak a legalsó parkoló telhetett meg.
9-kor le is csippantottam a kártyámat, és egy 20 perces ebédszünetet leszámítva meg sem álltam délután 5-ig. Sorbanállás nulla, legfeljebb 2-3 széknyire való ember gyűlt össze előttem. :)

Délig az 1-es kiváló volt, a 7-es azért erősen megkopott, de az alsó fele estig remek volt. Ezen mentem a legtöbbet, alig voltak rajta. Az egyes pálya alján volt a legtöbb friss hó, ami jobban is tapadt a kifagyott részekhez képest, de délutánra letömörödött és már szuper volt. A melegben buckásodott is idővel a pálya, de ez nem jelenthetett gondot senkinek, mert könnyen keresztül lehetett vágni rajtuk (nem voltak nagy jeges darabok), és én jobban is élveztem, mintha végig asztallapon mentem volna.
Aki teheti, még a jövő hét elején látogasson el, az egyes még biztosan nyitva lesz szerintem, a hetesre kéne egy kevés hó.
illeskese
148 élménybeszámolót írt
148
13 éve tag
2015.01.03. 22:27
2014.01.02.
A szilveszteri fáradalmakat alig kipihenve tegnap Nagykanizsáról útnak indultam Eplénybe 7 előtt. 9-kor érkeztem a pályához, a legközelebbi parkoló már tele volt. :)
Első utam a kölcsönző felé vettem, ahol fél óra alatt siketült lebonyolítanom a léckölcsönzést.
Visszamenve a kocsihoz beöltöztem, majd egy jó 40 perces sorbanállás várt rám. :D Mivel csak az aktivitásjátékon kapott kuponomat kellett beváltanom, inkább biztosra menve a sima pénztárhoz álltam be. Az étteremben nem lehetett kártyával fizetni, így féltem hátha nincs leolvasó sem, ami a kupont bevenné, és mehetek vissza a másik sor végére.
Megkaptam a jegyet! A Sólyom felé véve az irányt, egy újabb 15-20 perces sor. Az első csúszásom 11 után történt meg.
A pálya nagyon jó állapotban volt, és a pályán lévő tömeg sem volt vészes, csupán a felvonóknál okoztak az emberek egymásnak feszültséget. Az megszokott volt hogy nem mindegyik szék telt meg, de volt hogy 5-en csúsztak be, illetve felül valaki elfelejtett leszállni, a liftkezelő szedte le. :)
A dél és 3 óra között talán négyszer csúsztam, majd ebédeltem egyet. Nagyon finom volt a sajtos-sonkás csirke, és a gőzgombóc is. Egy úriember beszélgetésére figyeltem fel, aki a kolbász meghökkentően magas árán felhúzva magát (amit nem is vett), kijelentette, hogy vissza nem viszi a tálcát. Kemény.

Estefelé az eső is szemerkélni kezdett, 5 óra felé már alig kellett sorban állni. A hó tapadósabb lett, néhol előkerültek sáros, köves foltok, de nem volt vészes. Sehol nem volt síelhetetlenül jeges vagy buckás. A felvonókezelőknek plusz pont, hogy az esőben fent egy ember le, lent pedig egy másik felhajtotta a háttámlát a felvonón.
7 óra után járt le a jegyem, az utolsó órában már nem is volt sor, szinte azonnal lehetett liftezni.
Fantasztikusan éreztem magam, remélem lesz még alkalmam idén ellátogatni, bízzunk az időjárásban.

Az elégedetlenkedőknek: aki nem tudta hogy mi várható az Arénában ilyenkor, előtte miért nem nézett jobban utána? Aki tudta, miért jött? Én tudtam. :)
illeskese
148 élménybeszámolót írt
148
13 éve tag
2015.01.02. 14:49
Három ember is áll a lenti állomásnál, folyamatosan mondják hogy négyesével, ki is van írva. :D Van aki lekési a beléptetőkaput, volt hogy öten csúsztak be (?), fent meg volt aki elfelejtett leszállni , a felvonókezelő vette le. :D
illeskese
148 élménybeszámolót írt
148
13 éve tag
2015.01.02. 14:23
50 percet vártam két csúszás között. :D
A pálya nagyon jó, alig buckás, el lehet férni rajta. A Sólyom előtti sor viszont, és amit egyesek művelnek beszállásnál... :))
illeskese
148 élménybeszámolót írt
148
13 éve tag
2014.12.26. 23:14
Legegyszerűbb megoldás, addig legyen módosítható a hsz, amíg valaki nem válaszol rá.
Előzmény: (Robin 176259)
illeskese
148 élménybeszámolót írt
148
13 éve tag
2014.12.23. 23:30
A 98 %-os meredekség majdnem 45 fok, közel sincs a függőlegeshez. :D
Előzmény: (SkiJAM 176061)
illeskese
148 élménybeszámolót írt
148
13 éve tag
2014.02.15. 20:50
Én is neki szurkoltam, de Stoch nyert! :)
Előzmény: (szendre 169827)
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.