Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Baleset a sípályán topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2011.02.22. 14:47
Nem szeretnélek megbántani de a kérdésed csacsiság. Nem tartom nagy ötletnek itt a fórumon kérni tanácsot amikor a problémád igen csak komolynak tűnik. Javaslom vizsgáltasd ki magad mihamarabb mielőtt nagyobb gondok nem lesznek belőle. Azért mert egy orvos mondott valamit a sérülésre az nem biztos, hogy úgy is van. Azt meg, hogy kend be egy krémmel nem tartom gyógymódnak ezt egy sarlatán is megmondhatta volna mivel nagy baj nem lehet belőle. Mi van ha valami ideg sérült vagy az ég tudja, hogy mi akkor is az a duma megy, hogy nincs eltörve ? SOS menj másik orvoshoz és ne hagyd magad megdumálni amíg rendesen nem vizsgálnak ki.
Előzmény: (Berna 111472)
Berna
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2011.02.22. 14:37
S.O.S.
Aki ezt elolvassa és tud, kérem segítsen!
Szóval az történt, hogy vasárnap egy magyarországi sípályán hátulról belémszállt egy snowboardos. A jobb karomat érte az ütés nagyobb részben. Ezután percek alatt legyengült a jobb kezem, majd később már mozdítani se tudtam. A veszprémi korházban megröngenezték, de sem a vállam, sem a karom nincs eltörve. Ekkor egy kicsit megnyugodtam. Sajnos az a nagy baj, hogy a karomat vállból azóta se tudom felemelni. Itthon a sebészeten ajánlották, hogy kenjem a Dolobene-ratiopharm gél-lel. Ettől se javul. Ha esetleg valakivel történt már ilyen és tud valami gyógymódot, vagy tud ajánlani kenőcsöt, kérem írja meg! Nagyon megköszönném. Továábi szép napot és balesetmentes síelést/snowboardozást mindenkinek!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.