Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboard topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vacsek
20 élménybeszámolót írt
20
12 éve tag
2011.12.01. 14:50
Nekik egyszerű mert felveszik őket. :) De igazad van senkinek nincs kedvem kamerával szenvedni de mikor meglátom magam vki videójába az tényleg jóérzés! Majd egyszer beszerzek én is egy ilyen kamerát de annak az árát inkább még 1 hetes túrára szánnám! :)
bazsa (snwbrd, frrde, bckcntry)
223 élménybeszámolót írt
223
16 éve tag
2011.12.01. 14:32
nehéz rávenni magát az embernek, hogy megálljon pöcsölni a kamerával az biztos! viszont csúszás után visszanézni magad, az priceless! :)
szerencsére ma már a fejkamerákkal ez már jóval egyszerűbb, szárazabb, kényelmesebb! :D
a sors fintora, hogy mióta ezekkel foglalkozom valahogy kevesebb alkalom adódik csúszni! :/
Előzmény: (golo 125529)
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2011.11.30. 00:28
Akkor még nem érdekelt a videózás. Nem volt fejkamera, Gyuri mindent kézzel vett fel, ezért előrement, megállt és várt minket. Feláldozta a csúszást azért, hogy megörökítsen bennünket. Hogy én miért nem vagyok rajta a filmeken? Mert türelmetlenségemben nem akartam várni és valahol egyedül nyomtam az erdőben. Azért a plusz 1-2 menetért. Azt hittem, hogy úgyis mindent megőriz az emlékezet. De nem.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.