Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kezdő snowboardos vagyok topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Harlequin
125 élménybeszámolót írt
125
12 éve tag
2013.01.01. 15:08
Ha 10-12ezer forintnál nem drágább, akkor vedd meg. Egy ismerősömnek van és elégedett vele, bár még kezdő ő is.
Amúgy én egy deeluxe rodeo-t vettem a hervisbe tavaly 11ezer forintért, maradéktalanul meg vagyok vele elégedve.
Igaz, hogy 3éves raktáron ragadt model, de ennyiért kölcsönözni se lehet.
Amúgy a Hervisbe szokott lenni F2 is, ugyanilyen áron, csak ilyen idétlen nonfiguratív minta van rajta.
nassbetyár
44 élménybeszámolót írt
44
11 éve tag
2012.12.31. 21:29
Várok még pár napot, megnézem a környéken a kölcsönzőket, aztán megírom mire jutottam. Addig is B.U.É.K! :)
Előzmény: (badzoli 148552)
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
2012.12.31. 19:02
Ez a Hervis sajátmárkás terméke, én ilyen deszka/kötés kombóval kezdtem. A cipőik elég egyszerűek, a lábamon nem, de a kezemben volt, megtapogattam. Egyszerű, semmi extra, talán picit túl egyszerű felépítésű, viszont nagyon olcsó.

De való igaz, hogy az idei szezon elején olyan akciók voltak mindenhol, hogy aki vásárolni akart és nem használta ki ezeket, az sajnos nagy lehetőségeket dobott el. Talán lesznek hasonlók majd, de inkább csak a szezon vége felé, most a téli árleszállításokban nagy kedvezményekre ne számítsatok.

Viszont érdemes lesz nézni a procross honlapját, ugyanis hamarosan költözik a bolt a Margit körútról, ha van egy pici sütnivalójuk, kiárusítanak mindent.
nassbetyár
44 élménybeszámolót írt
44
11 éve tag
2012.12.31. 18:45
Limited 4 you? Egyre több ilyen bakancsra akadok. Mit lehet róla tudni?
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.