Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kezdő snowboardos vagyok topikból

ÜZENETEK (13)Időben csökkenő Időben csökkenő
Harlequin
125 élménybeszámolót írt
125
12 éve tag
2013.01.03. 15:01
A bérlés kidobott pénz. Annyiból feljöhetnél Pestre és vehetnél egy jó cipőt, de ez csak az én véleményem.
Én a hétvégén decathlon,intersport, hervis vonalon mozgok majd, mert "leárazás van mindenhol. Ha megmondod hányas csuka kell, akkor írok, ha van valahol méretben.
Persze ez a próbát nem helyettesíti.
Az az atomic baki, egyébként tök máshogy van számozva, mert a feleségemre, 36-os cipő nagy (sícipő is), de ebből 37-es volt jó rá, a többi kicsi.
nassbetyár
44 élménybeszámolót írt
44
11 éve tag
2013.01.03. 13:59
Igen, az a hétvége. Ha esetleg a hivatalos beleírt méretet, belső talphossz meg tudnád szerezni még, az szuper lenne. Ja és te nyugodt szívvel ajánlanád olyannak is, aki nem keményen hasít a pályán, hanem a túlélésre törekszik első körben? :D
Előzmény: (badzoli 149036)
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
2013.01.03. 13:30
Rendben. Ha az a 19-20-ás hétvége, akkor szombaton délben jövök meg Schladmingból, akár aznap este, vagy másnap össze tudunk futni, addig magamhoz veszem majd a bakancsot, mert a gazdájánál van, aki viszont azon a hétvégén utazik ki pont.
Keress majd mailben: badzoli kukac yahoo pont com
nassbetyár
44 élménybeszámolót írt
44
11 éve tag
2013.01.03. 13:21
Köszi! Elvileg 2 hét múlva fel tudnék menni Pestre, de csak hétvégén. Ha még akkor is aktuális lesz, akkor mindenképpen jelzem. Nem szoktam elkapkodni semmit... bár már jövőhéten is megyek csúszni, nem történik semmi, ha addig bérelek cipőt.
Előzmény: (badzoli 149014)
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
2013.01.03. 12:16
Na annyit sikerült kiderítenem, hogy akié a cipő, annak keskeny lábfeje van, részben ezért is kellett neki az új bakancs, mert túlzottan mozogni vélte a lábfejét benne.

Azaz a kérdésedre válaszolva, ez a bakancs nem biztos, hogy széles, mivel neki keskenyebb a lábfeje.

De PRÓÓÓÓÓÓBBAAAAAAA! (persze, tudom, messze vagy...)
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
2013.01.03. 11:58
Háááát, jókat kérdezel, mivel nem az én lábamon volt használatban (vicces is lenne egy 2méteres, 100kilós pasi 38as lábon), ezekre a "belső" infókra vonatkozóan nem tudok neked válaszolni. És az a baj, hogy a lány, akié volt, már ő is 3dik szezon óta nem használja, nem hinném, hogy nagyon meg tudná mondani, hogy mennyire széles a lábfej része.
Annyit tudni kell azonban, hogy aki használta, az elég keményen megy vasalt pályákon, szóval a bakancs elég jól tartotta a lábát (csak hát nő a lelkem és beleszeretett egy BOA-s, szörmés, csajszisabb, de picit keményebb bakancsba).
Viszont ez elvileg egy fiú bakancs, tehát nincs annyira "betörve", mintha egy női bakancsot hordott volna.

De megpróbálok kicsikarni belőle némi emléket erről a bakancsról...
nassbetyár
44 élménybeszámolót írt
44
11 éve tag
2013.01.03. 10:10
Na jó de ez a bakancs azért nem ősrégi darab. Sajnos a neten szinte semmit nem találtam róla.
Előzmény: (Harlequin 148954)
nassbetyár
44 élménybeszámolót írt
44
11 éve tag
2013.01.03. 10:08
Általában 250 mm-t veszem etalonnak, ez alapján jó lehet. Kérdésem, hogy mennyire kemény? Mit tudnál még róla elmondani? Lábfej része inkább szélesebb vagy keskenyebb kiképzésű? Meg kéne próbálnom-tudom.
Előzmény: (badzoli 148946)
Harlequin
125 élménybeszámolót írt
125
12 éve tag
2013.01.03. 09:29
Ha gondolod szívesen lefényképezem, talán még a blokkja is meg van. Amúgy én erre a ki, mit, mennyiért vett dologra azt szoktam mondani, hogy én annak idején 200ezer forintért vettem egy pentium 2 266-os gépet, 200megás vinyóval, 128mb ram-al... (ma ez a konfiguráció 5ezer forintot ér).
nassbetyár
44 élménybeszámolót írt
44
11 éve tag
2013.01.03. 08:30
Állítólag a volt barátnőjének vette, de ugye szakítottak és rajta maradt. Biztosan meg akar tőle szabadulni.
Előzmény: (gyf 148938)
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2013.01.03. 08:13
Javaslom a "Licitvadászok" című műsort a Discovery-n vagy az NatGeo-n, nagyon kultúráltan alkudnak.
Ne azt közöld vele, hogy most mekkora balfék, hogy akkor, annyiért vett egy bakit. Azt se, hogy most 11-ért van a Hervisben, igaz tőled 200km-re, mert azonnal rávágja, hogy akkor vedd meg ott. Eredmény: Neked nincs bakid, ő nem adta el. Szezonban sem olyan egyszerű eladni használt bakancsot, ha van komoly vevő, igyekszik megtartani, hidd el! Kompromisszumra kell törekedni és gyűjtsd össze az összes érvet előre, miért jó az neki, ha neked eladja: (nem kell nézegetni, lesz helye a szekrényben, s egyéb, elsőre hülyeségnek tűnő dolgok). A végén kerek perec azt is kimondhatod, hogy ennyit szánsz rá, gondolkozzon. Nem egyszerű! Mind az eladás, mind a vétel külön szakma.
Sok szerencsét!
nassbetyár
44 élménybeszámolót írt
44
11 éve tag
2013.01.03. 08:03
Visszatérve még erre az Atomic cipőre. Írt az eladója, állítása szerint 22 ezerért vette, szerinte nem gagyi, ennyi pénzért tudja milyen fos cipőket lehet kapni a Hervisben (pl...) Úgy tűnik nem akar alkudozni. Most közöljem vele, hogy amúgy a Hervisben pont ilyet lehet kapni, pont fele annyiért amennyi pénzt kiadott érte?
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.