Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Chopok dél és észak topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
deckard
102 élménybeszámolót írt
102
17 éve tag
2013.02.10. 18:57
Ettől féltem én is, amikor elkezdték felújítgatni. Pont a hangulata veszett oda, lesz belőle egy kis-közepes osztrák helynek megfelelő centrum, kb. azért pénzért. Akkor viszont lehet, hogy inkább Ausztriába megyek... vagy a túrasízősebb megoldás felé kell mozdulni...

üdv,

deckard
Előzmény: (golo 154304)
bazsa (snwbrd, frrde, bckcntry)
223 élménybeszámolót írt
223
16 éve tag
2013.02.08. 22:53
fákk! kíváncsi vagyok mi lesz vasárnap...
Előzmény: (golo 154304)
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2013.02.08. 20:55
friss infok. irtozatos tomeg, rossz ido utani elso derus nap: kirajzas. uloslift a szuk keresztmetszet, foleg delelott. kabinos szinten. fenti huzosoknal nincs sor. predne deres nem ment. fent ejjel megjott a szel, friss havat lefujta (ez nem jo) be az erdobe (ez jo). hideg van, fent szelnyomott, tablasodo reteg, de jol csuszhato, nehol kibukkan a jeg. az erdokben viszont etalon ho, vastagon eleg, kidolt fakon at lehet droppolni, nagy elvezet. sajnos rovid ideig tartott, delutanra ossze lett jarva minden. neha nem tudtam hol vagyok. ez lenne a chopok? a tavalyi video elejen a gyors katlan mar sehol, helyen egy kek palya kanyarog, ami egyebkent nagyon hangulatos, a sizok szeretni fogjak. minden kezd a tomeg sizesrol szolni: ratrak arzenal, hoagyuzott, kiszelesitett, kisimitott palyak. ha ez igy folytatodik, es igy fog, akkor mit keresek en meg itt? holnap megyek haza.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.