Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síkötés topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
illeskese
148 élménybeszámolót írt
148
13 éve tag
2013.09.19. 21:55
Köszi a választ, nem akarok megszabadítani tőle, viszem magammal ha megyek hosszabb útra, jól jöhet ha valami baja lenne a mostani használatban lévő kötésemnek. A leoldási értékem 5.5 DIN, tehát így a leggyengébb beállítással pont jó. :)
Előzmény: (Lackó 160794)
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2013.09.19. 18:19
Á, semennyit, régi vacak, de én egy ötösért megszabadítlak tőle!
;-)

Amúgy ez egy teljesen hibátlan kötés, sőt, egy tökéletes darab, semmivel nem tud kevesebbet, mint egy újabb sorozat. Az eladhatóságot csak az befolyásolja, hogy ez egy erős versenykötés, meg hogy manapság az utcai lécek mind gyárilag össze vannak építve a kötéssel, tehát amatőrnek nehéz eladni. (Freestylosok, freeriderek meg nem ezeket a kötéseket szeretik.)

Árakat nem tudok sajnos, nem is akarok hülyeséget írni, azt mondják meg a nepperek.

Pl.: http://www.levelninesports.com/Tyrolia-Freeflex-Pro-15-Ski-Bindings

Ui: Nekem volt ilyenem, ismerem, azt kell tudni róla, hogy ez alacsony kötés (ha jól tudom 21 milliméter a sarokmagasság), tehát még hobbisíre is kell egy platnit tenni alá.

Ui2: Most látom, hogy ez "Free-flex" és nem "Free-flex plus", tehát nem lehet lemerevíteni a kötést, mint a plusszosnál. Már akit ez érdekel persze, utcai sín semmi jelentősége a dolognak.
Előzmény: (illeskese 160747)
illeskese
148 élménybeszámolót írt
148
13 éve tag
2013.09.18. 18:23
Van egy ilyen Tyrolia síkötésem. Nem mai darab, valami régi verseny kötés lehet, az erősségéből ítélve, de még egy becsatolást sem élt meg, teljesen új. Mennyit érhet?
DSC-0144.jpg
DSC-0143.jpg
DSC-0142.jpg
DSC-0141.jpg
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.