Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboard bakancsok topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
titoo
3 élménybeszámolót írt
3
12 éve tag
2013.10.17. 11:36
Én Nitro Reverb TLS-t használok, és nincs ilyen gondom. Illetve amikor érzem hogy kezdene fájni a lábfejem (pl túlhúzom és nem kap elég vért), akkor lazítok a lábfej "cipőfűzőjén". Jó dolog hogy külön húzható a lábfej és a lábszár fűzője! Próbálj ki egy TLS fűzőt.
Burtonnal nekem alapvetően az volt a gondom, hogy amcsi széles lábfejre van kitalálva és tötyögött benne a lábam (Moto-t próbáltam ki), Nitro európai emberre van szabva, keskenyebb lábfej.
Előzmény: (Vacsek 161460)
morfologus
141 élménybeszámolót írt
141
11 éve tag
2013.10.15. 12:41
Szia,
Tavaly én is végigjártam ezt a kört. Valószínűleg hasonló formájú lábfejünk lehet, mert nekem is ez volt a tapasztalatom az Invaderrel. Én egy SP interchargernél kötöttem ki, amit ajánlanék is, de egy kicsit nehéz. Emellett a Northwave és Elan bakancsot is kényelmesnek tűntek. Próbálni kell őket sokáig, én pl leraktam két boltban az árát és hazahoztam két bakancsot, majd a rosszabbikat visszavittem.
Előzmény: (Vacsek 161460)
Vacsek
20 élménybeszámolót írt
20
12 éve tag
2013.10.14. 11:59
hali. tavaly volt burton invader cipőm és nap végére már nagyon nyomta a lábfejem, levétel után még vagy 1 óráig éreztem h fáj. viszonylag magas lábfejjel élek.. milyen cipőt tudnátok ajánlani? elötte egy nitro barrage volt itt nem tapasztaltam ezt, csak kinöttem.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.