Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síbakancs választás topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
JTL
72 élménybeszámolót írt
72
8 éve tag
2017.01.07. 08:45
Hasonlóan keskeny a lábam, Tecnica 9.5 nekem ez vált be. L
nagyur
17 élménybeszámolót írt
17
7 éve tag
2017.01.07. 08:39
Nekem is elég vékony a lábfejem, ezért ez elég sokba kerül nekem. Ugyanis minél profibb egy bakancs, annál keskenyebb és nagyobb a flex (ami nem baj).

Van sok típus, ami megfelelő lehet. Minden gyártónak van 100mm szélesség alatti modellje. Inkább 98 vagy a verseny bakancsok 95 szélességgel. Ilyet keress, vannak használtan is jók, az már megfizethető.
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2017.01.07. 06:30
A Lange csinál igen keskeny cipőket is. Gondolom más cég is de az ő cipőjük alapból a vékonylábuaknak való.
Tamás Hornyák
2 élménybeszámolót írt
2
8 éve tag
2017.01.07. 00:11
Sziasztok!

Extra vékony testalkatom van, ezáltal a lábam is az (a viszonylag hosszú, 45-46-os lábfejem nagyon keskeny + vékony a bokám és a vádlim is). Minden évben azzal küzdök, hogy a síbakancs nem fogja kellően meg a lábamat síelés közben, ezáltal egy idő után nem tudom kontrollálni úgy a léceket, ahogyan szeretném. Ráadásul a sípcsontomat is szétnyomja a bakancs nyelve.

Gyermekkorom óta síelek évente egyszer (25 vagyok jelenleg), sítudásomat haladónak mondanám. Minden évben bérelt bakancs + léc kombinációval csúszok, viszont még egy cipő sem volt igazán megfelelő számomra.

Milyen bakancsot tudnátok ajánlani?

A válaszokat előre is köszi.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.