Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Boardos kérdések topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Trailrider
306 élménybeszámolót írt
306
15 éve tag
2017.10.18. 20:51
A bakid mérete valójában nem mondja meg a külső méreteit. Amíg egy síbakinál a belső és a külső talphossz is egy egzakt adat, addig a boardosnál az EUR méret, vagy a bth is csak azt mondja meg, mekkora lábra jó. Nekem két puha bakim van, pont ugyanakkora méret, kívülről mégis nagyon nagy a különbség. Szóval a kérdésre csak a próba adja meg a választ,ergo keresned kell egy M-es Clinchet, amibe bele tudod rakni a bakid.
Egyébként az a tippem, hogy rövid lesz a kötés, be fog férni, be is tudsz csatolni, de nem fogja rendesen alátámasztani a bakit. Sőt, mivel Clinch a hátsó belépés is problémás lehet.
cdl
107 élménybeszámolót írt
107
9 éve tag
2017.09.06. 10:04
Bár nem vagyok haladó:
Próba nélkül nem venném meg.
Én 43-as bakira 'L"-es kötést használok.
Bár ez egy SP kötés, de egyáltalán nem nagy a 43 mérethez képest.
Szóval nagyon határeset lenne szerintem.
Keress inkább egy L-est.
TZoli
1159 élménybeszámolót írt
1159
20 éve tag
2017.09.06. 08:59
Haladó boardostól furcsa kérdés. Amíg egy szintén haladó erre téved és elmondja tapasztalatait, addig azt mondanám, hogy nem véletlenül vannak a mérettáblázatok.
Szerintem bele fogsz tudni lépni, be is fogod tudni csatolni, csak nem ez lesz az optimális. Lehet, hogy kínlódni fogsz vele, lehet, hogy tönkreteszi a cipőt vagy egyéb. De az is lehet, hogy semmi ilyesmit nem veszel észre. Végül is ez csak egy ajánlás és majd a tapasztalat mondja meg mi történik.
Bellpierre
1 élménybeszámolót írt
1
6 éve tag
2017.09.05. 18:31
Üdv! Olyan kérdésem lenne, hogy szeretnék vásárolni egy K2 Clinch CTS kötest, de M-es méretben van, ami mérettablazat szerint 38-41,5-os bakancshoz van. A bakancsom 42es. A kérdésem az lenne, hogy megvehetem nyugodtan a kötest, tudom majd használni, vagy kicsi lesz a bakancsra? Segítséget előre is köszönöm! 😉
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.