Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síléc választás topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2018.11.14. 13:14
Szerintem is kb 100 as kozepu (ha sokat mesz kint akkor szuzhoban azert neha elkel a minimum 100as kozep, viszont 110 felett palyan mar nagyon nem jo) lecet vegyel.

Fontos ha nagyjabol mindenhol akarod hasznalni, akkor all mountain(terrarian) rocker legyen, ne sima turasi.

Figyelj ra h ne legyen tul rovid, testmagasság mehet kb, ezekkel a lecekkel a nagy radiusz ellenere eleg konnyu fordulni a rocker miatt, szoval a hossz nem baj, de melyhoban jol jön a plusz felület.

Pl K2 Marksman megfelel ezeknek a parametereknek es parkba is jo.
bouquetk
387 élménybeszámolót írt
387
12 éve tag
2018.11.14. 12:49
Ha freeride a preferencia, de olyan kell, ami pályán is jó, akkor 95-100-as derekú, testmagasság körüli lécben gondolkodnék, valami ilyenben:

https://www.sport-conrad.com/produkte/armada/invictus-95.html

Ennek a tavalyi példányát teszteltem Kaprunban több napon át, kiváló volt a pályákon kívül a kompakt hóban, és a pályán is. De van az Atomicnak is hasonló. Nekem a jelenlegi freeride lécem egy 95-ös derekú Atomic, és nagyon jól elvan a pályán is. Persze kicsit elpattog, ha nagyon kemény.
Turcsik Gergely
1 élménybeszámolót írt
1
6 éve tag
2018.02.12. 16:47
Üdv.

Ha nem haragszotok meg szeretném a segítségeteket kérni.
Már több mint 15 éve síelek, mindenféle pályán megfordulta már. Sílécet szeretnék venni. Az irányzatom freeride illetve freestyle lenne,de olyan lécet keresek ami esetlegesen pályán is megállja a helyét viszont a fő irányzat a freeride lenne. Hálás lennék a segítségért, előre is nagyon szépen köszönöm. :)
További kellemes napot!

Ez kimaradt:
Magasság: 176
Súly: 83 kg
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.