Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mátraszentistván Sípark topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2010.03.22. 21:10
Hagyjad csak ! Nem éri meg !
Előzmény: (maci-laci 88034)
Mil
800 élménybeszámolót írt
800
17 éve tag
2010.03.22. 21:05
maci laci, szerintem az a szánalmas, ha nem érted meg mit mondok. hosszú évek alatt nem nagyon emlékszem olyan hozzászólásodra amiből az jött volna le, hogy érted is amit olvasol.

én nem a pálya állapotát bírálom, hanem azt, hogy ezt az állapotú pályát így kommunikálják a síelők felé.

szombaton Chopokon voltunk (1080-2024 m) és rendesen olvadt. az erdőhatár alatti pályák kopottabb részein itt-ott már átütött egy-egy barna folt.
azon törtem a fejem, hogy vajon milyen lehet MSZI-n. illetve nem ezen törtem, mert tudtam, hogy kevesebb hó van és gyorsabban olvad, szóval azon gondolkodtam, hogy mit kommunikálhatnak... gondoltam, hogy magabiztosak, de hogy most, még két napi olvadás után gleccser feelinggel rukkolnak elő, na ezt nem gondoltam volna.

emellé a szépen megszerkesztett plakát mellé muszáj volt odatenni a webkameraképet. sorry. tudod, a realitás.
Előzmény: (maci-laci 88034)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2010.03.22. 20:45
Pedró jeeeeeeeeeeeeeeee igazad van.Basszus hétvégén néhol még 20 fok is volt ma is 10 felett volt nálunk.Mi a bánatos .........ra számíthat az ember ilyen időben az is csoda,hogy még életben tudják tartani a pályát.Erre jön az okostojás és megint a szokásos rizsát nyomja.Szánalmas!!Itt jegyzem meg nem kérek az "ennyit tudsz" című privát üzenetből,kedves Mil.Előttem egy életre leszerepeltél amikor sz..ban hagytad Robi barátomat.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.