Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Heiligenblut
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Landhotel Post **** - 50 szobás szálloda magyar személyzettel Heiligenblut központjában a felvonóval szemben
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Heiligenblut
2007.12.03. 22:52
---áthozott hozzászólások-------------

Feladó: Bagi Zsolt
Dátum: 2007.11.16.20:10
Tárgy: Re: heiligenblut

Hi,
csak jókat tudo ka helyrol mondani. Imádom. kezdőknek annyira nem való, de őket is el lehet vinni olyan részre, ami gizda. Nem egy nyüzsi falu, családdal nem rossz sztem. szval menjetek. Nem egy annaberg az fix. És kapott most HB is rendesen havat. Kevés pálya van, de az iszonyat hosszu. Kevés felvonozás, sok csuszás. összesen 55km pálya ha minden megy. kérdés van irj.
jo ride-ot

---------------------------
Feladó: rebka
Dátum: 2007.11.16.14:15
Tárgy: heiligenblut

Közben rákerestem a síterepre, de látom, hogy nagyon messze van. Mi Egerből megyünk és még a határ is az ország másik vége, tehát 4 gyerekkel nem szeretnénk túl messzire. Belenéztem az Annaberg fórumba. Hát... Nem írnak valami jókat. Na akkor most mit csináljak, hova menjünk? Nem kell nekünk száz valahány km-nyi sípálya(mert ennek megfelelően a bérlet is horror)de a gyerekek érezzék jól magukat. Önmagában a sízést(de inkább az ezzel járó hideget) megunják, de ha van egy jó kis fun pálya, akkor elfelejtik
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.